Announcement

Collapse
No announcement yet.

Daljni napredak uz ovakvu prehranu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daljni napredak uz ovakvu prehranu ?

    pozz citao sam dosta toga po forumu ali opet nesto mi nije jasno negdje citam da se od whey proteina mrsavi a negdje pisu s kombinacijom dekstoze i slicno dobija na masi nista mi nije jasno sada moja prica je slijedeca poceo sam u 2 mjesecu ove godine trenirati sa 52-53 kg sada imam 63 i jednostavno "zakucan na tome" koristio sam ON Serious mass i kreatin koristim i sada, Visok sam 174 Ujutro jedem pileca prsa kasnije popijem kreatin jos jedan obrok i idem na trening do teretane imam 3,5 km pjesice idem pa me i to zeza da ne gubim kalorije dok idem i dok se vracam (mozda pomalo glupo sta sve pisem ali eto) Kasnije jedem tjesteninu pa jaja krompir pire i slicno...6 obroka na dan nisu bas nekad exstra zbog financija pa sad Posto sam nekako skupio novac za Whey planiram da ga kupim pa da ga pijem poslje treninga i ujutro i da pravim neki mass gain shake gledao sam na netu banane pahuljice kikiriki maslac pa me zanima vase misljenje znaci sve je krenulo fino ali sada na tome tako reci stoji :S

  • #2
    Re: Daljni napredak uz ovakvu prehranu ?

    Di si to pročito da se od wheya mršavi, a dobiva na masi ako dodaš dekstrozu . Neces nit mrsavit nit debljat se od wheya, on ti samo pomaze da lakse dobis proteine. Povecavat ces se ak pravilno jedes i u dovoljnim kolicinama ( i treniras pravilno uz to). Napisi sto tocno jedes i u kojim kolicinama, po mogucnosti i koliko kalorija dnevno unosis. Vjerojatno je problem da ne unosis dovoljno kalorija, dobio si 10kg vjerojatno nisi puno poveco kolicinu obroka pa zato sad stojis.

    Comment


    • #3
      Re: Daljni napredak uz ovakvu prehranu ?

      Ukucat u youtube: 3dmj pyramid
      I pogledat sve nastavke...ili makar prvi
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #4
        Re: Daljni napredak uz ovakvu prehranu ?

        Pa ovako ujutro jedam oko 150 gr pilecih prsa kasnije 4 jaja i idem na trening kad dodjem jedem tjesteninu pa iduci obrok isto kasnije opet meso ili jaja u svakom slucaju i sam vidim da u ovom svemu nema puno kalorija pa sad jedino kontam da pocnem s wheyom ali kao sto sam vec naveo da pravim mass gain shake s ostalim dodacima i da za dorucak koristim zobene whey i mozda 2-3 jaja pa kasnije malo posloziti drugacije financije dosta stekaju tako da se jedva provlacim nadam se da razumijete

        Comment

        Working...
        X