Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kruh i defka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kruh i defka

    Pozdrav svima na defki sam i odlicno ide ksinuo sem vec 3-4 kg cistog sala radi.Sto se tice toga na masi sam se ugojio poprilicno zbog lose prehrane ponajvise zbog bijelog kruha.Evo mozete li m ireci koji je kruh najzdravi razeni integralni kukuruzni itd.Znam da kruh nije najbolji izbor hrane ali u takvoj sma istuaciji da ga moram jest pa koji je najzdravi

  • #2
    Re: Kruh i defka

    Originally posted by marince View Post
    Pozdrav svima na defki sam i odlicno ide ksinuo sem vec 3-4 kg cistog sala radi.Sto se tice toga na masi sam se ugojio poprilicno zbog lose prehrane ponajvise zbog bijelog kruha.Evo mozete li m ireci koji je kruh najzdravi razeni integralni kukuruzni itd.Znam da kruh nije najbolji izbor hrane ali u takvoj sma istuaciji da ga moram jest pa koji je najzdravi
    onaj koji si sam ispeces (integralni)

    Comment


    • #3
      Re: Kruh i defka

      Ja bi isao sa kukuruznim kruhom jer ima nesto manje UH od ostalih vrsta a volumenom dobijes vise. Ali koj god izaberes neces pogrijesit osim bijelog naravno
      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
      http://instagram.com/dinc_94
      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
      myprotein code: MP24017174

      Comment


      • #4
        Re: Kruh i defka

        onaj kojem znaš makrose.

        kakva je to situacija da baš moraš jest kruh?
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Kruh i defka

          ma znas koako je s roditeljima sta skuhaju za rucak to se mora jest ne kazem da niej zdravo ali moram jest kruh npr kada naprave varivo ili nesto drugo s cime da jedem

          Comment


          • #6
            Re: Kruh i defka

            Originally posted by marince View Post
            ma znas koako je s roditeljima sta skuhaju za rucak to se mora jest ne kazem da niej zdravo ali moram jest kruh npr kada naprave varivo ili nesto drugo s cime da jedem
            nemoj mi samo reći da si neznaš skuhati rižu ili tjesteninu..ako roditeljska hrana nije odgovarajuća,moraš si sam početi pripremati hranu..

            Comment


            • #7
              Re: Kruh i defka

              ma ne da znam skuhati vrhunski sam kuhar ali stvarno je cudno to sto me svi krivo gledaju kada sma nosim hranu i kuham kao budalo jedna sta to radis od sebe jos i onaj prah(whey) kupio cemu sve to sta oces postici ali sto jest jest nikada ne padnem na mirisnu pizzu ili hamburger u gradu ali smao taj bijeli kruh pod hitno moram izbaciti

              Comment


              • #8
                Re: Kruh i defka

                Originally posted by marince View Post
                ma ne da znam skuhati vrhunski sam kuhar ali stvarno je cudno to sto me svi krivo gledaju kada sma nosim hranu i kuham kao budalo jedna sta to radis od sebe jos i onaj prah(whey) kupio cemu sve to sta oces postici ali sto jest jest nikada ne padnem na mirisnu pizzu ili hamburger u gradu ali smao taj bijeli kruh pod hitno moram izbaciti
                ako ti je toliko stalo do mišljenja drugih,onda ovaj sport nije za tebe..

                Comment


                • #9
                  Re: Kruh i defka

                  Originally posted by marince View Post
                  ma ne da znam skuhati vrhunski sam kuhar ali stvarno je cudno to sto me svi krivo gledaju kada sma nosim hranu i kuham kao budalo jedna sta to radis od sebe jos i onaj prah(whey) kupio cemu sve to sta oces postici ali sto jest jest nikada ne padnem na mirisnu pizzu ili hamburger u gradu ali smao taj bijeli kruh pod hitno moram izbaciti
                  I mene doma gledaju kao retardiranog. Pita me mati, koliko se dana još moram tako hraniti. Ona misli da je to za ovaj tjedan ili mjesec.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kruh i defka

                    hm zanimljivo stavi se u moju poziciju idem u skolu u mostar 45 kilometara u blizini skole su samo pekare mogu birati sendvic sa mortadelom i pizzu uglavnom junk dodem kuci doceka me grah starcui mi kazu ako neces jest nemoras biram ili gladan ili s bijelim kruhom subotom i nedjeljom ustanem stari je vec donio kruh(naravno bijeli) jer nevjeruje u te *****rije ako zelim sam sebi praviti mogu ali u srednjoj skoli sam nemam para da radim nebi bio problem sto s tice prehane ogranicen sam nedaju mi novac za mase rizu ili te stvari moram jesti sta njima odgovara

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kruh i defka

                      Originally posted by marince View Post
                      hm zanimljivo stavi se u moju poziciju idem u skolu u mostar 45 kilometara u blizini skole su samo pekare mogu birati sendvic sa mortadelom i pizzu uglavnom junk dodem kuci doceka me grah starcui mi kazu ako neces jest nemoras biram ili gladan ili s bijelim kruhom subotom i nedjeljom ustanem stari je vec donio kruh(naravno bijeli) jer nevjeruje u te *****rije ako zelim sam sebi praviti mogu ali u srednjoj skoli sam nemam para da radim nebi bio problem sto s tice prehane ogranicen sam nedaju mi novac za mase rizu ili te stvari moram jesti sta njima odgovara
                      Kupi si zobene i rižu. Zobene ti dođu 5 kuna pola kila, imaš za 2-3 dana po 2-3 obroka dobre uh. To ti je cca 2 kn dnevno, ne može manje.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kruh i defka

                        hm zanimljivo stavi se u moju poziciju idem u skolu u mostar 45 kilometara u blizini skole su samo pekare mogu birati sendvic sa mortadelom i pizzu uglavnom junk dodem kuci doceka me grah starcui mi kazu ako neces jest nemoras biram ili gladan ili s bijelim kruhom subotom i nedjeljom ustanem stari je vec donio kruh(naravno bijeli) jer nevjeruje u te *****rije ako zelim sam sebi praviti mogu ali u srednjoj skoli sam nemam para da radim nebi bio problem sto s tice prehane ogranicen sam nedaju mi novac za mase rizu ili te stvari moram jesti sta njima odgovara
                        mislim da ako imas za sendvič s mortadelom i pizzu da imas i za rižu i npr jaja, znam o čem pričam, i ja sam išla u srednju i sad na faks, ni meni ne kupuju posebno, sama se snalazim i sama si kuham, tko želi uvijek će se snaci.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kruh i defka

                          da da za zobene znam da su dobar izvor uh koji bi to jos mogli bit mozda kikiriki imai proteina i masti tjestenina-nisam siguran mozda razov banane sjemenke jeli voce i povrce lose i ima jos kvalitetnih a jeftinih ugljikohidrata

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kruh i defka

                            Originally posted by Lape View Post
                            mislim da ako imas za sendvič s mortadelom i pizzu da imas i za rižu i npr jaja, znam o čem pričam, i ja sam išla u srednju i sad na faks, ni meni ne kupuju posebno, sama se snalazim i sama si kuham, tko želi uvijek će se snaci.
                            e upravo tako..nisi prvi a ni zadnji s takvim problemima..sve je stvar volje i želje i rješenje uvijek postoji.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kruh i defka

                              proteini i masti mi nisu nikakv problem na selu zivim hranim sve moguce zivotinje tako da imam i jaja i mesa i voca povrca u izobilju jedini su mi problem nezdravi uh nadam se da cu to rijesiti sto jest jest kada bolje razmislim vise novca bacim na pizze i kave nego sto kosta par zdravih izvora uh

                              Comment

                              Working...
                              X