Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pripremanje obroka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pripremanje obroka

    Pozdrav svima. Zanima me kako vi pripremate obroke.. Da li svaki dan kuhate ili za jedan dan pripremite 3-4 obroka, ostavite ih u hladnjak i prije koristenja ugrijete u mikrovalnoj i jedete i koliko je to zaista zdravo??
    Last edited by Almedinko; 27-08-14, 22:00.

  • #2
    Re: Pripremanje obroka

    Ja kad imam prvi obrok, pripremim meso da imam kroz cijeli dan isto vrijedi npr za rizu ili krumpir...
    kao sto si rekao ostavim u hladnjaku za kasnije te podgrijem po potrebi..

    Comment


    • #3
      Re: Pripremanje obroka

      isto tako i ja.odmah ujutro pripremim za cijeli dan ali naravno samo ovu hranu za koju treba dugo da se pripremi.ovo ostalo samo ubaciš.kako bi rekao sandi "u pripremi je ključ uspjeha"..i potpuno se slažem s njim

      Comment


      • #4
        Re: Pripremanje obroka

        Ja kuham kad mi se kuha,sve sam spremam,jedino rucak mama
        Ali nebi bilo lose po meni da skuhas sve sto si mislio ujutro,tako da kad ti se jede,samo podes,uzmes i to je to
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: Pripremanje obroka

          Ja si ujutro skuham rižu ili tjesteninu, na to dodam konzervu tune i to je to što se tiče mene i kuhanja. Nakon treninga dođem doma na gotov ručak, nekad mi zna od jutra ostati nešto pa onda i to pojedem.

          Comment


          • #6
            Re: Pripremanje obroka

            Koliko dugo moze stajat riza u hladnjaku nakon sto se skuha?

            Comment


            • #7
              Re: Pripremanje obroka

              Par dana sigurno
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #8
                Re: Pripremanje obroka

                Ja kuham u bulku po pola kile riže, tako da mi traje po 3 dana maksimalno. Nakon 4 dana već počinje smrduckati. =)

                Comment

                Working...
                X