Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

    Može li pomoć oko dijete.Znači došao sam na željene kilograme 91...tako nešto..kilu-dve moram dole..ali to nije problem.Problem je još imam naslaga na stomaku i pokušavam održati dijetu.Ali uvek popustim i najedem se naveče uvek onog što ne valja.Pičim u teretani 3x nedeljno kao budala i radim 2-3 puta nedeljno street workout trening ali se bazira više na izdržljivosti i kondiciji.Dok u teretani radim isključivo za snagu, ali trudim se što kraći odmor tako da idem što više ponavljanja sa maksimalnom kilažom...tj da izvučem po 8-10 ponavljanja u svakoj seriji i između radim trbušnjake(odmor).Ubacim ponekad udaranje vreće i trčanje za kondiciju prije ili posle treninga kako mi se da.Takav trening radim zbog sebe.Što se tiče dijete ujutru jedem zobene-suvo voće(musli) sa mlekom, nakon 2-3 sata pojedem uglavnom omlet sa 4-5 jaja ili sardine.U školi pojedem kukuruznu kiflicu i čokoladno mleko od 0,5.Kad dodjem kući jedem šta ima od kuvanog i neko meso uglavnom.I na kraju posle teretane popijem pola litre mleka uglavnom.E tako mi se bazira dan otprilike.Pio sam 2x whey dnevno...ali sam potrošio i čekam novac da ga mogu kupiti.rPrvih par dana bez whey-a je bilo dobro, ali nakon toga mi se tražio junk i sve gubim volju za vežbanjem.Mrzi me u teretanu, jedem junk navece...jednostavno kazem si uzecu malo samo da se prevarim ali to predje u prejedanje.Ne znam šta je izgubim kontrolu i onda mi bude krivo nakon toga strašno.Hoću da se pokušam rešiti uopšte cheat day-a...a ne još izmedju sveg toga da se prejedam naveče.Čuo sam da šolja kafe prije treninga dobro dodje.Inače ne pijem kafu pa pitam...da počnem ako će mi dat snagu...

  • #2
    Re: POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

    Trening za snagu radis sa max kilazom da izvuces 8 10 ponavljanja i jos izmedju (za vrijeme odmora) radis trbusnjake?
    To ti nema veze sa treningom snage... sumnjam da je to uopce pametno radit. Ne mogu si zamislit da radim svaku seriju cucnjeve do otkaza i onda jos izmedju serija da radim trbusnjake

    A sto se tice prehrane i toga, to se sam moras naucit kontrolirat. Tu ti nitko ne moze pomoc

    Comment


    • #3
      Re: POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

      Radim sa max kilazom da mogu izvuci taj broj ponavljanja...Recimo benc radim ovako 10x 50kg-10x 60kg-10x 65kg -10x65kg- 5x70kg i izmedju svake serije radim 25 trbusnjaka..ali ne iste verzije sklopke,kosa klupa i tako sve imam raspored kako radim.Jer ne zelim da radim sa velikom kilazom, veliki odmor i uspori me sve to...jer hocu da mi ostane brzina.Cucanj radim recimo 10x 50kg, 2 serije 10x70kg 10x80kg i 10x 90kg...i onda uglavnom 2-3 puta 110kg.Kontam kad bi isao izbacivati bas vecu kialzu da bi mogao nekih 150kg bez problema ali ja se dosta ubijam sa ponavljanjima i brzinom rada.I onda jos ubijam noge 45min buklvano klecam dok idem iz teretane..haha..Ja svaku grupu misica ubijem ali nije mi bitno bas da idem sto vecu kilazu sa manje ponavljanja nego ono izvlacit maximum iz velikog broja ponavljanja i brzog rada.Normalno ne radim sad nepravilno da prebrzo izvodim vezbe ali se ni ne vucem bas.xD
      što se tiče dijete tu nez šta da radim.Pričao sam već izgubio sam 30kg..i sad ocu da budem jos bolji..ali me nešto štopa...ne znam šta..haha..možda zato što nemam zapisano nigde šta kad jedem..i da se toga držim...kao pravilnika nekog..
      Last edited by Stafeen; 17-09-14, 23:20.

      Comment


      • #4
        Re: POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

        Originally posted by Stafeen View Post
        izmedju svake serije radim 25 trbusnjaka..ali ne iste verzije sklopke,kosa klupa i tako sve imam raspored kako radim.Jer ne zelim da radim sa velikom kilazom, veliki odmor i uspori me sve to...jer hocu da mi ostane brzina.
        Kraci odmor + trbusnjaci izmedju serija = brzina
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: POMOĆ OKO DIJETE(krenem i fail-am)

          Originally posted by neuk View Post
          Kraci odmor + trbusnjaci izmedju serija = brzina
          Nisi dobro shvatio..xD...sve vezbe eksplozivnije izvodim..nije samo do odmora...i trbusnjaka..

          Comment

          Working...
          X