Announcement

Collapse
No announcement yet.

Blitz defka nakon pauze 4mj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blitz defka nakon pauze 4mj

    Bok, pokusat cu ukratko postaviti pitanje
    S teretanom i treninzima i pravilnom prehranom sam prestao negdje pocetkom 6-og mjeseca jer sam poceo puno raditi(konobarenje cca 10h dnevno).
    Prioritet mi je bio posao i zarada da si mogu osigurat faks i zivot preko zime.
    Hranio sam se fast food-om skoro cijeli dan a ponekad bih doma pojeo nesto kvalitetnije.
    Rezultat toga je malo masnog speka oko trbuha i na bokovima.
    Inace jako tesko dobivam na kilazi i redovito tokom ljeta izgubim 10a kg(sto misica sto sala)
    Ove godine sam djelomicno uspio ocuvat mis masu ali sam se umastio.

    Sad kad pocne faks bih se vratio teretani i prehranu ali mi zanima da li da odradim blitz defku nekih mjesec dana, znaci drzat proteine preko 200 a uh odmah sniziti na ispod 100(znaci samo voce i pwm) i masti na 60ak g.
    i onda nakon mjesec dana ili malo vise se vratiti na masu
    Hvala

  • #2
    Re: Blitz defka nakon pauze 4mj

    Stavi sliku
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment

    Working...
    X