Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentar prehrane za osobu sa ogranicenim budzetom-mrsavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komentar prehrane za osobu sa ogranicenim budzetom-mrsavljenje

    Ekipa,moze komentar,sastavljam frendu neukom neku prehranu,ogranicen je budzetom i nema para za whey pa moram ici na hranu,87 kg na 185 cm cilj mu smrsaviti,IIFYM kalkulator izbacuje oko 2200 kalorija pa sam ovako sastavio...

    Prvi obrok zobene + mlijeko i banana
    Drugi posni sir 250 gr
    Treci 2 jajeta pecena sa 100 gr gaude ( radi masti,a ne znam glupo mi tu orase i orasaste jer opet lovu treba davati za sve osim oraha jer to ima ) i tipa 1 veca rajcica
    Cetvrti poslije treninga piletina sa rizom
    Peti posni i orasi

    Drugi dan bi zamijenio piletinu sa konzervom tune i 1-2 snite integralnog tosta

    Treci dan bi tu ubacio mozda neki komad svinjetine/junetine ili dimcek pileca prsa sa integralnim tostom itd.

    Uglavnom mislim da mu gauda i mlijeko nece predstavljati probleme u mrsavljenu,isao bi u teretanu 4 puta tjedno i kardio na biciklu iza 15-tak minuta...





    Zaboravio sam napomenuti u tih cca 100 preostalih kalorija ubaciti zeleni kupus,zelenu salatu i jos neko povrce ...
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

  • #2
    Re: Komentar prehrane za osobu sa ogranicenim budzetom-mrsavljenje

    Neuki frend nisam ja hahah :P

    Sto se prehrane tice, treci obrok gauda i 2 pecena jajeta prije treninga?

    - 50% dnevne potrebe za UH - prije i poslije treninga
    - na njegovu kilazu proteini na barem 200g
    - masti na 30% kalorija
    - ubaciti reefed dane
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Komentar prehrane za osobu sa ogranicenim budzetom-mrsavljenje

      25% od ukupnih kalorija nek dolazi iz masti sto je na 2200kcal=60g
      I vise nego dovoljno mu je i 150gP-ovisno o BF
      Ostatak kalorija popuni UH, vecinu UH ubacit iza treninga, prije treninga moze i bez njih-kako njemu odgovara
      Neka pazi na unos vlakana
      Za pocetak mu daj 2200 ili cak i malo vise i neka prati 2-3 tjedna i onda korigiraj ako je potrebno
      Pratit ne samo vagu nego i slike i metar, vaga je jako varljiva pogotovo kod pocetnika
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Komentar prehrane za osobu sa ogranicenim budzetom-mrsavljenje

        Originally posted by neuk View Post
        Neuki frend nisam ja hahah :P

        Sto se prehrane tice, treci obrok gauda i 2 pecena jajeta prije treninga?

        - 50% dnevne potrebe za UH - prije i poslije treninga
        - na njegovu kilazu proteini na barem 200g
        - masti na 30% kalorija
        - ubaciti reefed dane
        vjerujem da bi ujutro bio gladan,a 100 gr zobenih sa 400 ml mlijeka ce ga zasititi jer ima vjezbe od 7 pa do 12 i onda jel moze ovako :


        200 gr dragi Neuk sta ce mu toliko proteina,ovo je vec 1.8-1.9 gr po kg,treba dati love za 200 gr proteina,mislim da mu je 150-160 gr proteina cisto dovoljno...
        Refeed dayse mu budem objasnio,posto ima malo veci bodyfat mislim da bi bilo idealno svaka 2 tjedna dok se ne krene spustati bf...
        Da,mislim da cu malo dici UH pa da bude oko 2200,ali racunaj ako popije kavu/dvije u kaficu,malo vise salate pojede tipa rajcica,paprika da se lako dode do 2200 kalorija...

        Prehranu sam korigirao manje vise ako pogledas,smanjio masti malo,za pocetak bi mislim bilo dovoljno..


        Originally posted by Corry View Post
        25% od ukupnih kalorija nek dolazi iz masti sto je na 2200kcal=60g
        I vise nego dovoljno mu je i 150gP-ovisno o BF
        Ostatak kalorija popuni UH, vecinu UH ubacit iza treninga, prije treninga moze i bez njih-kako njemu odgovara
        Neka pazi na unos vlakana
        Za pocetak mu daj 2200 ili cak i malo vise i neka prati 2-3 tjedna i onda korigiraj ako je potrebno
        Pratit ne samo vagu nego i slike i metar, vaga je jako varljiva pogotovo kod pocetnika
        vjerujem da bi ujutro bio gladan,a 100 gr zobenih sa 400 ml mlijeka ce ga zasititi jer ima vjezbe od 7 pa do 12 i onda jel moze ovako :


        1. 100 gr zobenih + 400 ml 0.9 % mm mlijeka+banana
        2.Piletina i 100 gr rize preworkout + salata
        3.Post workot : 250 gr posnog i 1 snita integralnog tosta + salata i jabuka/banana
        4.50 gr gauda + 2 pecena jajeta + salata
        5.Posni 250 gr + 50 gr oraha
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment

        Working...
        X