Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje meso je dobro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje meso je dobro?

    Zanima me koje meso osim piletine i puretine mogu jesti da bi dobio masu, a da nije masno meso?

    Vidio sam da goveđi odrezak ima na 100g oko 20g proteina i 7g masti. To mi izgleda dosta dobro.

  • #2
    Re: Koje meso je dobro?

    Originally posted by Sky15 View Post
    Zanima me koje meso osim piletine i puretine mogu jesti da bi dobio masu, a da nije masno meso?

    Vidio sam da goveđi odrezak ima na 100g oko 20g proteina i 7g masti. To mi izgleda dosta dobro.
    govedina....Kai green ti jede tone govedine.....gledaj sto ne masnija, ja jedem svinjeci kare bez kosti i maknem masno,naravno riba
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Koje meso je dobro?

      Originally posted by dominik11 View Post
      Kai green ti jede tone govedine
      Vrlo suptilan primjer. Kai Greene nas moze kupiti sve zajedno, ukljucujuci nase frizidere i domenu ovog websitea. I mi bi rado jeli svasta da se to moze placati svaki dan. Pileca prsa/puretina u kombinaciji s posnim kao svakodnevni izvor proteina bilo kada, ja zadovoljan.

      Comment


      • #4
        Re: Koje meso je dobro?

        Originally posted by Argentum View Post
        Vrlo suptilan primjer. Kai Greene nas moze kupiti sve zajedno, ukljucujuci nase frizidere i domenu ovog websitea. I mi bi rado jeli svasta da se to moze placati svaki dan. Pileca prsa/puretina u kombinaciji s posnim kao svakodnevni izvor proteina bilo kada, ja zadovoljan.
        ma da??? a koga bih trebao navest za primjer??? ajde reci mi ti...... ako na BB forumu ne bi trebao navest bodybuildera....hoces da Kazem jay cutler???....sretniji sada????? uostalom covjek je pitao Koje jos meso osim ooga sta si ti naveo da jedes....dakle govedina zar ne???
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Koje meso je dobro?

          Originally posted by dominik11 View Post
          ma da??? a koga bih trebao navest za primjer??? ajde reci mi ti...... ako na BB forumu ne bi trebao navest bodybuildera....hoces da Kazem jay cutler???....sretniji sada????? uostalom covjek je pitao Koje jos meso osim ooga sta si ti naveo da jedes....dakle govedina zar ne???
          U cemu je fora s tim upitnicima? Mjenjaju li smisao pitanja ako ih stavis vise ili je u pitanju neki cudni fetis? Mene su ucili da je dovoljan jedan.. Vidim negdje pises 3, negdje 5, pa pitam...
          Last edited by neuk; 04-01-15, 21:00.
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #6
            Re: Koje meso je dobro?

            Originally posted by neuk View Post
            U cemu je fora s tim upitnicima? Mjenjaju li smisao pitanja ako ih stavis vise ili je u pitanju neki cudni fetis? Mene su ucili da je dovoljan jedan.. Vidim negdje pises 3, negdje 5, pa pitam...
            mislim da je cudan fetis.... uvijek ih stavljam puno kao i puno tockica izmedu recenica......
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment

            Working...
            X