Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za definiciju savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana za definiciju savjet

    Imam vec nekog iskustva s izgradnjom svoga tijela, 18 godina 91 kg i 190 cm a bodyfat oko 10%...
    Trenutno sam 7. tjedan na definiciji i treniram 6 puta tjedno, cardio ne radim
    1. Obrok 100 g zobenih + whey
    2. 150 g bijelog ili crvenog mesa + povrce + zlica maslinovog
    3. 150 g mesa + povrce
    4. 150 g mesa + povrce + zlica maslinovog
    5. Mjerica wheya prije treninga
    6. Whey i dekstroza
    7. 150 g mesa + zlica maslinovog + povrce
    8. Bademi + 250 grama posnog

    Prvih par tjedana sam izbacivao po 50 grama rize poslije treninga, pocevsi sa 150 grama prvi tj i sada sam bez..
    E sad ne znam jeli mi se metabolizam usporio i trebam li sta promjeniti... Snaga mi je gotovo ostala ista jedem svaka 3 sata i uzimam jos bcaa prije i poslije treninga.
    Na dan kad ne treniram ubacim 2 mjerice wheya ujutro i u prva dva obroka po 200g mesa umjesto 150.

  • #2
    Re: Prehrana za definiciju savjet

    Originally posted by MobyMaster385 View Post
    Imam vec nekog iskustva s izgradnjom svoga tijela, 18 godina 91 kg i 190 cm a bodyfat oko 10%...
    Trenutno sam 7. tjedan na definiciji i treniram 6 puta tjedno, cardio ne radim
    1. Obrok 100 g zobenih + whey
    2. 150 g bijelog ili crvenog mesa + povrce + zlica maslinovog
    3. 150 g mesa + povrce
    4. 150 g mesa + povrce + zlica maslinovog
    5. Mjerica wheya prije treninga
    6. Whey i dekstroza
    7. 150 g mesa + zlica maslinovog + povrce
    8. Bademi + 250 grama posnog

    Prvih par tjedana sam izbacivao po 50 grama rize poslije treninga, pocevsi sa 150 grama prvi tj i sada sam bez..
    E sad ne znam jeli mi se metabolizam usporio i trebam li sta promjeniti... Snaga mi je gotovo ostala ista jedem svaka 3 sata i uzimam jos bcaa prije i poslije treninga.
    Na dan kad ne treniram ubacim 2 mjerice wheya ujutro i u prva dva obroka po 200g mesa umjesto 150.
    50g rize sto izbacis ti je fakticki nista,jer 100g kuhane rize ima 116kalorija.
    Radije izbaci ovo 150g mesa i maslinovog ulja poslije treninga,a vrati rizu.

    Koliko si izgubio kg za tih sedam sedmica definicije?

    Edit:ubaci i kardio,barem malo

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana za definiciju savjet

      Pao sam sa 98 kg na 91 i ovako stojim vec neka 2 tjedna

      Comment

      Working...
      X