Announcement

Collapse
No announcement yet.

Keto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keto

    Pitanja za keto dijetu, ako moze neko malo da pojasni neka pitanja na koja nisam nasao odgovore

    Vidim zeleni caj ima nekoliko UH (vidio sam na myfitnesspal) pa da li njega piti i da li je preporucen (dozvoljen) na keto dijeti, i u kojim mjerama?
    Koliko je zdravo biti na keto dijeti zbog usporenja metabolizma, i kako znati kada se pocinje gubiti misicna masa, i sta onda uraditi ako dodje do toga?
    Neke nuspojeve pretjeranog rada na keto dijeti? (Rada u teretani, kardio, HIIT trening kao i koliko najduze se smije biti na keto i da li ako neko ima potrebu da skida jos sala, kako da se povrati?)
    Sta mislis o ribljem ulju na keto, koji je najbolji izovr masti?
    I koliko puta sedmicno treba da bude cheat meal, i da li je neophodan (moze li se bez njega) ili se strpati jednom u dve sedmice za bolje rezulate tj. duzu ketozu, da brze topi salo?

    71kg, 180cm, 15 god. 2500 kcal prosjecan unos, sad me zanima koliki deficit, koliko proteina, masti i da li uh mora biti na totalnoj nuli ili moze do 10ak grama dnevno ici, posto whey ima uh, pa sta ja znam sta jos, ako me razumijete.
    Koliko od prilike proteina i masti, i koliki deficit? Hvala

  • #2
    Re: Keto

    Prvo tribas imat misicnu masu da bi je moga izgubit 😉

    Comment


    • #3
      Re: Keto

      Nerado komentiram,ali ako nije 10 članova napisalo sta treba da radi inače ce navući anoreksiju i opet deseta tema o definiciji.



      Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #4
        Re: Keto

        Originally posted by emperor View Post
        Nerado komentiram,ali ako nije 10 članova napisalo sta treba da radi inače ce navući anoreksiju i opet deseta tema o definiciji.



        Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
        Aj posalji linkove tema gdje imaju ovi odgovori

        Comment


        • #5
          Re: Keto

          Originally posted by markoni16 View Post
          Aj posalji linkove tema gdje imaju ovi odgovori
          Aj ti potrazi sam.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: Keto

            uploadfromtaptalk1432075210835.jpguploadfromtaptalk1432075216771.jpg

            Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • #7
              Re: Keto

              Procitaj knjigu za pocetak.

              http://aaron.emascc.com/diet/ebooks/...genic_Diet.pdf
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment

              Working...
              X