Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jedan dan moje prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan dan moje prehrane

    Pozdrav ljudi, evo vjezbam vec dva mjeseca i polako su se poceli viditi rezultati i tijelo se pocelo oblikovati malo po malo, sada cito sam svasta o prehrani i namirnicama i ispitivao ljude i sve, pa evo tu cu vam napisat moj dnevni meni a vi ocjenite dali je to dobro ili treba vise manje.

    Dorucak;
    Ovo je kao medjudorucak cim sam usto znaci, shake od proteina
    Konzerva tunjevine, casa jogurta i oko 100 g posnog sira

    Prije vjezbanja shake od zobenih pahuljica ( zobene, nemasno mlijeko, med, 1 banana i grodzice ).

    Rucak;

    2 Filea od piletine + 4 jaja + sat vremena nakon rucka 1 banana i saka grodzica


    Vecera;
    Shake od proteina
    Posni sir, kukuruz

    Plus jos da napomenem da pijem centravit tablete za apetit, jer mi je stvarno apetit bio jako los, sada isto ne znam dali je to pametno zavjezbanje, te tablete

    Eto do bi vise manje bio moj dnevni obrok, slobodno recite cega bi vise trebao ubaciti ili izbaciti.
    Lp,
    Dejan
    Last edited by Dejan Blumenschein; 11-06-15, 14:41.

  • #2
    Re: Jedan dan moje prehrane

    Imas 60kg? Ove doze utrostruci i ubaci jos dva obroka sa mesom i rizom/pastom. Tu i tamo naruci pizzu i pij sokove
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Jedan dan moje prehrane

      Da ima sada 62, dobio sam 2 kg bio. Oke znaci samo da dodam vise obroka i vece porcije, hvala na odgovoru !

      Comment


      • #4
        Re: Jedan dan moje prehrane

        Originally posted by Dejan Blumenschein View Post
        Da ima sada 62, dobio sam 2 kg bio. Oke znaci samo da dodam vise obroka i vece porcije, hvala na odgovoru !
        prosto me fascinira kako si na pravi nacin shvatio bez dodatnog kompliciranja

        svaka cast, rijedak je to slucaj
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Jedan dan moje prehrane

          Originally posted by Dejan Blumenschein View Post
          Pozdrav ljudi, evo vjezbam vec dva mjeseca i polako su se poceli viditi rezultati i tijelo se pocelo oblikovati malo po malo, sada cito sam svasta o prehrani i namirnicama i ispitivao ljude i sve, pa evo tu cu vam napisat moj dnevni meni a vi ocjenite dali je to dobro ili treba vise manje.

          Dorucak;
          Ovo je kao medjudorucak cim sam usto znaci, shake od proteina
          Konzerva tunjevine, casa jogurta i oko 100 g posnog sira

          Prije vjezbanja shake od zobenih pahuljica ( zobene, nemasno mlijeko, med, 1 banana i grodzice ).

          Rucak;

          2 Filea od piletine + 4 jaja + sat vremena nakon rucka 1 banana i saka grodzica


          Vecera;
          Shake od proteina
          Posni sir, kukuruz

          Plus jos da napomenem da pijem centravit tablete za apetit, jer mi je stvarno apetit bio jako los, sada isto ne znam dali je to pametno zavjezbanje, te tablete

          Eto do bi vise manje bio moj dnevni obrok, slobodno recite cega bi vise trebao ubaciti ili izbaciti.
          Lp,
          Dejan

          Pij što masnije mlijeko (3,8%) 1 litra najmanje dnevno.

          Comment


          • #6
            Re: Jedan dan moje prehrane

            Originally posted by TripleZ View Post
            prosto me fascinira kako si na pravi nacin shvatio bez dodatnog kompliciranja

            svaka cast, rijedak je to slucaj
            Ne znam jel sarkazam ili stavrno to mislis, ali hvala svejedno.

            I sada ovo drugo, zasto masnije mlijeko ?

            Comment


            • #7
              Re: Jedan dan moje prehrane

              Zato sto ti fali 20kg
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Jedan dan moje prehrane

                Aha kuzim, u biti i trebao bi tu i tamo ubaciti nesto masnije zbog slabe kilaze i jos povecati prehranu

                Comment


                • #9
                  Re: Jedan dan moje prehrane

                  Originally posted by Dejan Blumenschein View Post
                  Ne znam jel sarkazam ili stavrno to mislis, ali hvala svejedno.

                  I sada ovo drugo, zasto masnije mlijeko ?
                  Jer je nemasno mlijeko voda.

                  Comment

                  Working...
                  X