Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pwm - zadnji obrok u danu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pwm - zadnji obrok u danu

    Pocela predavanja pa moram i jjelovnik mjenjat. Znaci, problem je u tome da bi mi prvi kruti obrok nakon treninga ujedno bio i zadnji u danu pa nemam pretjerane ideje kako tu ukomponirat sve. Slazem, slazem i nis pametnog slozit. Znam da bi trebao biti P-UH makar je zadnji, ali me zanima koja kolicina i sto bi bilo ok. Krumpir/riza plus tuna/piletina/posni? A nije ni na odmet nekji savjet za obrok prije treninga, P/M ili P/UH?
    Svaki savjet dobrodosao!

  • #2
    Re: Pwm - zadnji obrok u danu

    Prije treninga piletinu, poslije treninga tunu, ili još bolje posni. Od UH svejedno. Možeš slobodno i M u zadnji obrok ubaciti.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Pwm - zadnji obrok u danu

      500g krumpira + 500g posnog
      /thread

      Comment


      • #4
        Re: Pwm - zadnji obrok u danu

        Onda bi ti bilo najbolje prije treninga P+UH ( piletina/puretina + riža ) a poslje posni sir i malo badema. jel imas kakav tekuci obrok odma poslje treninga??

        Comment


        • #5
          Re: Pwm - zadnji obrok u danu

          Hvala ! Bar za smjernice. Jelovnik je vec duze vrijeme ovakav.

          1. posni, jabuka
          2 razeni, dimcek, jaja, povrce
          3. riza/krumpir, meso, povrce - u zadnje vrijeme izbacio UH i dodao povrce
          4. posni, orasasti

          Sad bi trebao dodati nesto poslje 3. obroka tj, prije treninga, Moze tuna umjesto piletine, ona u salamuri + UH? A poslje treninga bi bio whey+dekstroza pa nakon toga kruti obrok, a posto mi je sir normala, mislim da bi najjednostavinije bilo dodati 2-3 krumpira. Za*eb je to da nemamo kantine, a jednu pauzu od 15 min, pa mi se najprakticnije cini maznuti tunu i rizu/tjesteninu u autu, a to bi bio obrok prije treninga. Hvala !

          Comment


          • #6
            Re: Pwm - zadnji obrok u danu

            Originally posted by IgyHunter View Post
            Hvala ! Bar za smjernice. Jelovnik je vec duze vrijeme ovakav.

            1. posni, jabuka
            2 razeni, dimcek, jaja, povrce
            3. riza/krumpir, meso, povrce - u zadnje vrijeme izbacio UH i dodao povrce
            4. posni, orasasti

            Sad bi trebao dodati nesto poslje 3. obroka tj, prije treninga, Moze tuna umjesto piletine, ona u salamuri + UH? A poslje treninga bi bio whey+dekstroza pa nakon toga kruti obrok, a posto mi je sir normala, mislim da bi najjednostavinije bilo dodati 2-3 krumpira. Za*eb je to da nemamo kantine, a jednu pauzu od 15 min, pa mi se najprakticnije cini maznuti tunu i rizu/tjesteninu u autu, a to bi bio obrok prije treninga. Hvala !
            ja bih prije treniga krumpir jer se on sporije razgrađuje i piletinu

            Comment

            Working...
            X