Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nakon treninag udarim po nekom kolacu il cokoladi...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon treninag udarim po nekom kolacu il cokoladi...?

    nisam bilder i nekoristim suplemente duze vec na forumu citam o svemu po malo i prehrana mi je u redu samo jedno nisam uspio nac...
    ovako ja prije vjezbanja pojedem mesa kolko mogu onda se odmorim 20-ak minuta pa udarim po cucnjevima,onim propinjanjima za listove,sklekovima,trbusnjacima imam i neke utege uglavnom sve misice prodem i tako 2x tjedno i kad odradim takav trening onda udarim po nekom kolacu il cokoladi

    e sad zanima me jel ima ovo ikakvog smisla mada ljepo napredujem sa snagom i vidi se pomalo,i valja li ovo kolac il cokolada cito sam o ovim shakeovima poslje treninga a ovo mi je ko neka zamjena
    svi savjeti prijedlozi a najvise mane ovoga su dobrodosle u odgovorima

    inace jos imam 17 godina,70 kila,177cm,treniram nogomet i igram centarfora pa cisto eto vjezbam da se malo sjacam

  • #2
    Re: dali ovo valja

    ma super je to, ideala.

    Comment


    • #3
      Re: dali ovo valja

      jel zabijaš štogod?

      Comment


      • #4
        Re: dali ovo valja

        fala bogu da zabijam
        samo moze neki odgovor na gore navedeno sta promjenit itd.

        Comment


        • #5
          Re: dali ovo valja

          Ako zabijaš golove kolko i čitaš forum onda nije dobro


          Ovo ti niš nevalja.Stavi naočale i čitaj za ozbiljno!

          Comment


          • #6
            Re: dali ovo valja

            a sjačat ćeš se od kolača i čokolade? Ako se želiš sjačat onda ti je cilj dobit na masi. A ako ti je cilj da dobiješ na masi, onda želiš mišiće, a ne salo. Višak ugljikohidrata naše tjelo skladišti u obliku sala, sad te pitam šta nevalja?
            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

            Comment


            • #7
              Re: dali ovo valja

              Riža, tijesto, zobene, grah, meso, riba, jaja, sir, izbaci kolače, slatkiše, 3 puta tjedno pumpaj i to je to.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: dali ovo valja

                a ovo kad se najedem mesa kada bi trebao vjezbati dali bi bilo bolje pricekati ili odmah vjezbati? ako je bolje pricekati koliko dugo ugl. prije treninga jedem svinjetinu ili junetinu.

                Comment


                • #9
                  Re: dali ovo valja

                  Jedi npr. tijesto i meso 2 sata prije treninga i onda npr. rižu i meso odmah nakon treninga. U jutro zobene i mlijeko, prije spavanja jaja i sir.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #10
                    Re: dali ovo valja

                    za doručak 5 jaja, i posni sir, i frtalj kruva crnoga
                    prije doručka čim se probudiš zobene pahuljice s mljekom al nemoj ono punomasno uzimat
                    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                    Comment


                    • #11
                      Re: dali ovo valja

                      Gle, ako vjezbas tek toliko moras samo jednu stvar promjenit.
                      A to je napucavanje kolacima i cokoladom.
                      U najmanju ruku zamjeni ovo prije i poslje, tocnije pojedi coksu prije a mesine se natrpaj poslje.
                      Poanta svega je da poslje treninga jedes proteine (a cokolada je secer)...
                      I toe to!
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #12
                        Re: dali ovo valja

                        kolač i čokolada su ti zamjena za proteinski shake??svaka čast,samo nastavi tako

                        Comment


                        • #13
                          Re: dali ovo valja

                          evo potrudio sam se malo i nastavicu tako... pa jel valja ovo od zadnja dva dana

                          jucer - tuna iz konzerve s maslinovim uljem nakon toga sat odmora i onda trening nakon treninga sam popio frape od pola litre mljeka s bananom i 2 zlice secera
                          danas - puretina s rizom odmor oko 45 minuta pa trening nakon treninga sam popio pola litre mljeka

                          moze ko rec ako sad sta lose radim da ispravim

                          Comment


                          • #14
                            Re: dali ovo valja

                            poslje treninga ti trebaju UH. znači riža, bjeli kruh, krumpir
                            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                            Comment


                            • #15
                              Re: dali ovo valja

                              stavi svoj cjelodnevni jelovnik i trening pa ćemo ti moć bolje reć
                              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                              Comment

                              Working...
                              X