Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa bicepsom - kao da imam rupu na bicepsu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa bicepsom - kao da imam rupu na bicepsu

    pozdrav! imam problem sa bicepsom pa me zanima dal je neko' imao istu situaciju kao ja. Treniram učestalo već više od pola godine(8-9 mjeseci) i vidim na sebi dobre rezultate i zadovoljan sam sa svojim tijelom osim sa bicepsom... ne znam kako da to opišem, dobio sam mase(na svim djelovima tjela) i na bicepsu nekoliko cm ali mi se ne razvija kako bi trebao! Bez naslova.jpg 2012-09-27-54803.jpg Gornji dio bicepsa mi je normalan(dio do lakta)... ali dio bliže pazuhu mi je skroz čudan... kao da imam rupu na bicepsu... ako možete vidjeti na slikama... kao da fali mišićnog tkiva... radim bicepse jednom tjedno, al ovo nisam nikad imao sve do prije 2-3 mjeseca :/ pa me zanima dal je ovo opasno tj. dal mi se biceps jede(tako se meni čini) i dal ce nestati? Vodim računa o prehrani i o treninzima, imam 183cm i 83kg, 13,5% masnog tkiva(mjereno u bolnici prije tjedan dana)
    Program:
    pon- prsa, trbušni
    uto-trčanje 20-30 min(radi kontrole masnog tkiva)
    sri- ramena, leđa
    čet-trčanje -||-
    pet-biceps, triceps, trbušni(nekad ih petkom radim a nekad četvrtkom ili subotom)
    sub- odmor(nekad trčanje al rijetko)
    ned- odmor
    nisam znao gdje da ovaj post stavim pa mi oprostite ako sam pogriješio!
    No Rules...

  • #2
    Re: Problem sa bicepsom!

    LOLOLOL takva je anatomija bicepsa, genetika ima to dosta ljudi uključujući i mene, nemoj se oko toga brinuti
    EDIT: Kako se usuđuješ da ne radiš noge

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa bicepsom!

      Imam takav isti problem sa lijevom rukom zaboravih reć... ahh ta genetika xD ako nabacim mase na rukama možda te "rupe" bi se i mogle popunit, što mislite na to? noge sam zaboravio napisati gore u program, utorkom ih radim il nekad četvrtkom al taj dan ne trčim kad ih radim
      No Rules...

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa bicepsom!

        Znam frenda ima isti problem nije ništa strašno kolko god imaš ?

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa bicepsom!

          Ovo jos nisam vidio moram priznati
          Jel ti ima netko u obitelji slican problem? Stari mozda? ...

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa bicepsom!

            17 godina... u 2 mjesecu će mi 18, krenuo sam vježbati tamo oko 1.-2. mjeseca(10-20 dana prije 17. rođendana) intenzivno u teretani(prije sam u kući radio trbušnjake, sklekove, zgibove)... prije što sam krenuo otišao sam kod doktora da vidim smijem li vježbati i jesam li zdrav... i rekao mi je da sam zdrav i da mogu krenuti sa tegovima i teretanom al umjereno dok se ne naviknem valjda ce mi se popunit biceps, još spadam u početnike(bar ja mislim tako) nema nitko ovakav problem koliko znam :/
            No Rules...

            Comment


            • #7
              Re: Problem sa bicepsom!

              ja ne vidim tu nikakav problem zbog kojeg bi se ti morao brinuti, i sam imam sličan oblik bicepsa a i arnold ima takav oblik arnold_bicep.jpg

              Comment


              • #8
                Re: Problem sa bicepsom!

                Hvala ti! Nisam to znao da Arnold ima takav biceps, ja sam baš pao u depru bio... imam trbušne kao on, samo 4 pločice xD znači slične smo građe hehe(šala mala) arnold-schwarzenegger-vince-gironda.jpg evo baš sam našao sliku sa istim problemom... možeš li staviti jednu sliku svoga bicepsa da vidim kako je u tebe?
                No Rules...

                Comment

                Working...
                X