Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trapez - desna strana veca od lijeve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trapez - desna strana veca od lijeve

    Jucer ja pred ogledalom i malo gledam misice i uglavnom kako sam u proteklih 2-3 tjedna radio vjezbe za trapez i pogadjao sam ga dosta, napeo sam trapez kad vidim da mi je desna strana veca od lijeve. ja ne razumjem kako je to moguce dal moze koji komentar kako da to popravim???
    LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

  • #2
    Re: Trapez

    koje si vježbe radio za njega i koliko cesto?
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Trapez

      jesu različite veličine ovak kad ih gledaš ili kad ih napneš?

      Comment


      • #4
        Re: Trapez

        Originally posted by KeLavra
        koje si vježbe radio za njega i koliko cesto?
        Cini mi se dosta cesto radio sam ono sleganje ramenima sa kojih 20-ak kila po 4 serije a ponavljanja do otkaza...skoro svaki 2. dan...

        Originally posted by Marijan
        jesu različite veličine ovak kad ih gledaš ili kad ih napneš?
        kad ih gledam ovako su normalne velicine a kad ih napnem onda je desna strana veca od lijeve...
        LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: Trapez

          vjerojatno ih neznaš napet dobro, meni je trebalo dosta da ih napnem pa da budu isti (al nikad ih ne radim)

          Comment


          • #6
            Re: Trapez

            Originally posted by Marijan
            vjerojatno ih neznaš napet dobro, meni je trebalo dosta da ih napnem pa da budu isti (al nikad ih ne radim)
            hmmmm...moze bit,ali ja ne vjerujem da je to.
            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

            Comment


            • #7
              Re: Trapez

              Evo sad sam pitao mamu, gledala me odiza, nisam trapez napeo nimalo i rekla je da mi je desna strana veca od lijeve....zasto ako sam radio sa istim tezinama i lijevu i desnu stranu??????? moze mi ko pomoci, nezelim da mi se razvia samo desni dio trapeza, ocu i lijevi. pomagajte ljudi...
              LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

              Comment


              • #8
                Re: Trapez

                I ako budeš mjerio jedno stopalo ti je veče od drugoga,jedna noga je duža,jedna ruka je jača,jedan testis je spušteniji itd...
                Cijelo tijelo je u biti nesimetrično.
                Pazi kako radiš i vježbaj sa istim kilažama na svakoj ruci i s istim intenzitetom i neče biti problema.

                Comment


                • #9
                  Re: Trapez

                  Originally posted by SlySter
                  I ako budeš mjerio jedno stopalo ti je veče od drugoga,jedna noga je duža,jedna ruka je jača,jedan testis je spušteniji itd...
                  Cijelo tijelo je u biti nesimetrično.
                  Pazi kako radiš i vježbaj sa istim kilažama na svakoj ruci i s istim intenzitetom i neče biti problema.
                  aha,a da probam ja jedan ili dva treninga dodat sleganje bucicama samo sa lijevom rukom, a desnu ne ili sa desnom manju kilazu? pa tako radit dokle ne vidim da su otprilike jednake. kad budu donekle jednake tek onda nastavit sa obje. strah me ako nastavim pa da ce desna strana trapeza za 3 mjeseca izgledat ogromno prema lijevoj strani trapeza.
                  LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trapez

                    ček ne kužim, tek 2-3 tjedna ga radiš? i u 2-3 tjedna ti je ono, narastao?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trapez

                      Originally posted by Marijan
                      ček ne kužim, tek 2-3 tjedna ga radiš? i u 2-3 tjedna ti je ono, narastao?
                      to ni ja ne razumjem kako,nije sad narastao ono,ali se vidi da je narastao. da radim ga oko 2-3 tjedna i narastao je malo. ako mi je mama rekla da mi je desna strana veca od lijeve,ja joj vjerujem jer kad sam ih napeo onda isto vidim da je desna veca od lijeve...
                      LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trapez

                        pa dobro kolika nesimetričnost to može bit...smiri se čovječe

                        oba mišića isto serija i isto ponavljanja i ne bi trebalo bit nikakve panike

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trapez

                          a cuj nije da se ne vidi,ali nije ni totalna nesimetricnost....malo je desni veci od lijevog. a dobro,ja cu nastavit sa ostalim vjezbama i trapez cu pogadjat kroz druge vjezbe,necu radit vise sleganje ramenima...
                          LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trapez

                            i meni je desno rame spustenije od lijevog.... al bio sam kod doktora i kaže da je sve u redu i kralježnicom i ramenima... nije nikakvu skoliozu spominjo

                            Comment


                            • #15
                              Zašto mi ljevi i desni trapez nisu jednako razvijeni?

                              pozdrav...ovako...
                              zanima me jel mi moze ko rec zato mi ljevi i desni trapez nisu jednako razvijeni...
                              tj ne izgledaju jednako??

                              radi ispravno vjezbe za trapeze...

                              Comment

                              Working...
                              X