Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

    Pozdrav svima. Novi sam i htio bi da mi neko kaze o cemu se radi.Naime moj stomak je cudan pravo,hajmo tako reci.Ne znam da ali se radi o salu i masnom tkivu ili o prosirenom zeludcu ili nesto trece.
    Pogledajte slike.pa ko moze da mi objasni i dadne neki savjet kako ovo rijesiti.IMG_0055.JPG
    a ovako to izgeda kad je opusten stomak i kada je uvucen.
    page.jpg

    Hvala na odgovorima unaprijed

  • #2
    Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

    Imas laganu lordozu i malo sala na dnu trbuha i to ti onda uz nenabildani ostatak tijela tak izgleda. Hrpa ljudi to ima ukljucujuci i mene (nekad).
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

      Znam kako ti je

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

        Originally posted by Dida View Post
        Imas laganu lordozu i malo sala na dnu trbuha i to ti onda uz nenabildani ostatak tijela tak izgleda. Hrpa ljudi to ima ukljucujuci i mene (nekad).
        Kak znaš da je lordoza kad nije stavio sliku gdje se vidi točno kralježnica?
        Last edited by mile; 06-08-13, 22:06.

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

          Manifestacija lordoze je upravo takav trbuh.
          Mozda ima jos nekih faktora u igri poput tetiva trbusnih misica (bubam), ali jako puno ispupcenih trbuha sam vidio koji su takvi prvenstveno zbog lordoze. Samo sto i to izgleda dobro jednom kad istopis to malo sala i izgradis vidljive trbusnjake. Potpuno se izgubi taj "skemba" look.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

            Napokon neko da mi odgovori.Hvala ti puno druze.Jel mi jos mozes reci,sta da radim po tom pitanju,kako da to rijesim Hvala puno !

            Comment


            • #7
              Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

              Originally posted by gagecxxx View Post
              Napokon neko da mi odgovori.Hvala ti puno druze.Jel mi jos mozes reci,sta da radim po tom pitanju,kako da to rijesim Hvala puno !
              Tek sad vidim ovo. :P

              Pa što se same lordoze tiče, vjerojatno postoje i neke vježbe za ispravljanje, ali da ćeš od toga nekog značajnog efekta vidjeti - nećeš. Ono što ti mogu preporučiti je da jednostavno nabaciš mišićne mase po sebi i onda izdefiniraš to malo sala što imaš. Predisponiran si za to da ćeš uvijek imati lagano ispupčeni trbuh, pogotovo kad se najedeš. Ali taj vizualni dojam škembice će se skroz izgubiti ako ćeš biti pun mišića i ako će na trbuhu biti jasno vidljivi trbušni mišići.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #8
                Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

                mene kod lordoze samo nervira velika guzica zbog povecanog luka kraljznice...kvari estetiku za popi.dit

                Comment


                • #9
                  Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

                  ovo ti moze pomoci da koliko toliko rijesis to

                  http://forum.bodybuilding.com/showth...0876763&page=1
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

                    Dida, po tvojim postovima mogu shvatiti da onda svatko tko ima stomak ima i lordozu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

                      Pa da me ovaj mali s tvog avatara pita zašto ima škembu ne bih mu odgovorio da ima lordozu. Ali kad čovjek, kojem se čak lagano ocrtavaju bočni trbušnjaci, ima na očigled ispupčen trbuh kad se opusti, onda ne vidim drugo objašnjenje osim onoga da mu položaj kralježnice stvara takvu "siluetu". OK, prihvaćam da je možda riječ i o nekim drugim faktorima (kao što sam prije bubnuo, možda tetive, položaj unutarnjih organa...nemam pojma), ali o salu nije riječ.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problem sa stomakom.Salo ili nesto drugo ?

                        Originally posted by Dida View Post
                        Pa da me ovaj mali s tvog avatara pita zašto ima škembu ne bih mu odgovorio da ima lordozu. Ali kad čovjek, kojem se čak lagano ocrtavaju bočni trbušnjaci, ima na očigled ispupčen trbuh kad se opusti, onda ne vidim drugo objašnjenje osim onoga da mu položaj kralježnice stvara takvu "siluetu". OK, prihvaćam da je možda riječ i o nekim drugim faktorima (kao što sam prije bubnuo, možda tetive, položaj unutarnjih organa...nemam pojma), ali o salu nije riječ.
                        Idem u utorak doktoru ,pa cemo vidjeti sta on kaze ,prenesem vam Ugl hvala puno Budete obavjesteni

                        Comment

                        Working...
                        X