Announcement

Collapse
No announcement yet.

Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

    Al kužiš, njemu se ne sviđaju prsa od frajera sa slike.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #17
      Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

      Ahahahahahahahahahahahahahahhahaha...
      ( najradije bi ovo u par kilometara napisao )
      Dakle on se boji da bi mogao tj da ce sigurno imati takva prsa?!
      Ne brini, vrlo vjerovatno neces niti priblizno imati takva prsa.
      A vrlo je vjerovatno da ako ostanes aktivan da ces sanjati takva prsa.

      Comment


      • #18
        Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

        e da zna kolko se treba namučit za taka prsa nebi reko da mu se ne sviđaju

        Comment


        • #19
          Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti


          Al ajd, dečka smeta ta rupa tj. razdvojenost pectoralisa u donjem dijelu.
          Mislim da se s tim zbilja ne trebaš opterećivati, svaki čovjek ima neke mane, nitko nije savršeno složen. Imaš recimo ultra kratku tetivu bicepsa za kakvu bi hrpa bildera, uključujući i mene, ubila. Takav si kakav si i te sitnice nitko neće primijećivati ako ćeš jednog dana izgledati kao stroj.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #20
            Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

            Pa da smeta mi ta rupa hahha znam da za ovo treba vremena i svega . vise bi volio ovakva prsa https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...60526387_n.jpg a i ovaj ima malo neku rupu hahah i koliko vremena bi mi trebalo za stec ovakva prsa?
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • #21
              Re: Između prsa imam dosta prostora, nekako mi je veliko i čudno pa me zanima kako to popuniti

              Kakav si takav si, ništa ne možeš promjeniti, imaš obje ruke obje noge, zdrav si i to je najbitnije sve ostalo je samo bonus.

              Umjesto da razmišljaš hoćel mi prsa biti ovakva ili onakva u teretanu i bildaj jer kad si kao kompletna figura dobar niko neće zarezivati te genetske nedostatke koje svi imamo, neko više neko manuje. Ja bih. npr sve dao da imam normalnu zdjelicu kao ostatak muške populacije i to me toliko bacalo u bad da sam si svoj problem preveličao drama a i nije bilo tako strašno.Na kraju skontaš da se nerviraš zbog gluposti. Radi ono što je u tvojoj moći jer se nema smisla zamarati stvarima koje ne možeš promjeniti.

              Comment

              Working...
              X