Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napredujem, povećao sam kilaže ali ne vidim neke promjene na izgledu. Imam mala prsa.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napredujem, povećao sam kilaže ali ne vidim neke promjene na izgledu. Imam mala prsa.

    Znači povećao sam kilaže na svemu npr bench sam mogao prije mjesec dana 65 kila sad mogu 75 2 puta čisto i to ali nevidim neke primjene na izgledu pa nezz. Nekuzim kako sam povećao kilaže a izgled ostao isti xd ili ja to moža sebi jednostavno stalno izgledam isto...

  • #2
    Re: mala prsa

    Ako povecavas kilaze ne mora znaciti da si isti... Nemoj hraniti svoj ego nego pogađaj ta prsa umno misicnom vezom... OD tog nemas nista... Prsa rastu drug od kontroliranih ponavljanja takođe negativnih ja nekad znm spustat po 5 sec do prsa samo da bi osjetio zarenje u prsima .... vjerovatno nisi umislio vjerovatno je tako kako jest.

    Comment


    • #3
      Re: mala prsa

      Originally posted by Viper View Post
      Ako povecavas kilaze ne mora znaciti da si isti... Nemoj hraniti svoj ego nego pogađaj ta prsa umno misicnom vezom... OD tog nemas nista... Prsa rastu drug od kontroliranih ponavljanja takođe negativnih ja nekad znm spustat po 5 sec do prsa samo da bi osjetio zarenje u prsima .... vjerovatno nisi umislio vjerovatno je tako kako jest.
      EDIT: AKo povecavas kilaze ne mora znaciti da napredujes.

      Comment


      • #4
        Re: mala prsa

        ako povecavas kilazu uz isto dobru formu znaci da napredujes
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: mala prsa

          pa frend mi ide vec par godina u teretanu kaze da dobro radim mislim to kad sam 75 radio a i jos sad zadnji mj dana malo šire šipku uhvatim da bolje pogodim i osjetim ih baš

          Comment


          • #6
            Re: mala prsa

            dobro, nego da ti ja odgovorim


            prvo, mjesec dana je kratak period da vidis neku znacajnu razliku u misicnom tkivu, drugo skok sa 65-75 kg na bench-u nije neko veliko povecanje snage i vjerovatno dosta toga se moze pripisati samom navikavanju CNS i tome sto postajes efikasniji pri tom pokretu


            trece, sad kako povecavas te kilaze za niza ponavljanja probaj povecavati i na visim(ono sto si radio 8 puta bi sad trebao moci preko 10 i sl.) i budi malo vise strpljiv

            uz sve to nemoj gubiti pravilnu formu i nemoj gledati koliko je to ukupno kila na sipki, nego: 1) da napredujes 2) da imas pravilnu formu, i punu amplitudu pokreta, bez momentuma u pokretu

            osim toga, cesto maksirati na bench-u je nepotrebno ako nisi u pripremama za neko powerliftersko takmicenje

            edit: cetvrto, preporucujem ti da se snimis i postavis na forum, mozda ti mozemo pomoci s formom
            Last edited by TripleZ; 20-10-13, 12:57.
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: mala prsa

              Mjesec dana je praktički 4 treninga prsa. Taman da si najveći genetičar na svijetu bi teško primijetio razliku.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #8
                Re: mala prsa

                Originally posted by Dida View Post
                Mjesec dana je praktički 4 treninga prsa. Taman da si najveći genetičar na svijetu bi teško primijetio razliku.
                Hehehe nisam ni vidio da je napomenuo mjesec dana..

                Comment


                • #9
                  Re: mala prsa

                  Originally posted by Dida View Post
                  Mjesec dana je praktički 4 treninga prsa. Taman da si najveći genetičar na svijetu bi teško primijetio razliku.
                  To je laž
                  Ja sam u mjesec dana primjetio ogromnu razliku.
                  Naime stvorio se bazen uzrokovan ogromnim suficitom i da vidis kako su fino zaplivala

                  P.S sarkazam na moj racun

                  Comment


                  • #10
                    Re: mala prsa

                    Originally posted by Viper View Post
                    EDIT: AKo povecavas kilaze ne mora znaciti da napredujes.
                    ...

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    ako povecavas kilazu uz isto dobru formu znaci da napredujes
                    Zbunili ste me.

                    Comment


                    • #11
                      Re: mala prsa

                      zapravo to je 8 treninga radim prsa pon i petak bas zbog toga sto nisu proporcionalna u odnosu na drugo

                      Comment


                      • #12
                        Re: mala prsa

                        Originally posted by Norco View Post
                        ...



                        Zbunili ste me.
                        Ja sam rekao ako povecava kilazu ne mora znaciti da napredujes tj ne mora nuzno znaciti kao sto on misli, a tripleZ je rekao da u strikitan pokret povecavanjem kilaze se odlicno napredujes sto se ja slazem. amin

                        Comment


                        • #13
                          Re: mala prsa

                          Originally posted by marko1003 View Post
                          zapravo to je 8 treninga radim prsa pon i petak bas zbog toga sto nisu proporcionalna u odnosu na drugo
                          Naravno da je ponedjeljak hahahah
                          Nema tog gyma gdje ponedjeljkom nije špica za prsa. Zato su svi hammeri puni prašine i vecina ih od jeze zaobilazi širokim lukom

                          Comment


                          • #14
                            Re: mala prsa

                            Originally posted by WTF View Post
                            Naravno da je ponedjeljak hahahah

                            monday- international chest day

                            Comment


                            • #15
                              Re: mala prsa

                              Kao što se od iskona ponedeljkom u domaćinskim kućama jeo pasulj sa suvim rebrima, tako se i danas u pravim teretanama rade grudi ponedeljkom... To su konstante, tu odstupanja nema...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X