Announcement

Collapse
No announcement yet.

izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

    pozdrav, imam neproporcionalnost u prsima (lijeva strana slabija od desne)...nije toliko drasticno vidljiva razlika ali meni smeta, razmisljao sam da na 2 mjeseca (radim prsa jednom tjedno) uopce ne koristim siroku sipku u benchu pressu i sve ''pressove'' znaci kosi bench, kontrakosi bench i obican bench radim samo sa bucicama...sipku ni ne gledam uz naravno dumbell i cabel flyes...moje pitanje je, logicki sigurno ce se izjednaciti lijeva i desna strana no hoce li mi snaga u benchu pasti ili? mislim ako nakon 2 mj se primi bench pressa sa sipkom hocu li moci dizati istu kilazu ili?

  • #2
    Re: izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

    Originally posted by TenKre View Post
    pozdrav, imam neproporcionalnost u prsima (lijeva strana slabija od desne)...nije toliko drasticno vidljiva razlika ali meni smeta, razmisljao sam da na 2 mjeseca (radim prsa jednom tjedno) uopce ne koristim siroku sipku u benchu pressu i sve ''pressove'' znaci kosi bench, kontrakosi bench i obican bench radim samo sa bucicama...sipku ni ne gledam uz naravno dumbell i cabel flyes...moje pitanje je, logicki sigurno ce se izjednaciti lijeva i desna strana no hoce li mi snaga u benchu pasti ili? mislim ako nakon 2 mj se primi bench pressa sa sipkom hocu li moci dizati istu kilazu ili?
    nisam toliko iskusan,nek kaze neko drugi,al moje misljenje je da i ako padnes u bencu,da ces to brzo vratit
    "Veni,Vidi,Vici"

    Comment


    • #3
      Re: izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

      Slazem se sa Bruno7i ali nista drasticno ja kada sam radio sa bucicama pa se vratio opet na sipku samo sam nekih 6 kg manje dizao ali se sve vratilo za 2 tjedna
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #4
        Re: izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

        Originally posted by TenKre View Post
        pozdrav, imam neproporcionalnost u prsima (lijeva strana slabija od desne)...nije toliko drasticno vidljiva razlika ali meni smeta, razmisljao sam da na 2 mjeseca (radim prsa jednom tjedno) uopce ne koristim siroku sipku u benchu pressu i sve ''pressove'' znaci kosi bench, kontrakosi bench i obican bench radim samo sa bucicama...sipku ni ne gledam uz naravno dumbell i cabel flyes...moje pitanje je, logicki sigurno ce se izjednaciti lijeva i desna strana no hoce li mi snaga u benchu pasti ili? mislim ako nakon 2 mj se primi bench pressa sa sipkom hocu li moci dizati istu kilazu ili?
        A kakve veze ima da li će ti opasti snaga u benču? Jel se spremaš za neko takmičenje?

        Kakav benefit imaš od količine dignutih kilograma u odnosu na benefit simetrije tela?
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

          Vidis da opet fantaziraju. Zasto ne bi radio bench i bucice naizmjenicno?
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: izbaciti sipku i ubaciti bucice u bench pressu?

            Originally posted by Premium.Better View Post
            Vidis da opet fantaziraju. Zasto ne bi radio bench i bucice naizmjenicno?
            Štaviše, mislim da se to podrazumeva u jednom ozbiljnom treningu za grudi...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment

            Working...
            X