Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem kod postizanja pumpa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem kod postizanja pumpa

    U trećem mjesecu prosle godine sam imao prometnu nesreću u kojoj sam slomio palčanu kost lijeve ruke. Nakon šta mi se ruka oporavila krenuo sam u teretanu, lijeva ruka mi je bila manja od desne, ali sam mislio da ce se oporavit. U zadnje vrijeme primjećujem da mi je lijeva ruka jos uvijek manja i vise je definirana, ali zabrinjava me zasto nemogu postić pump kao sa desnom. Kako da vratim ruku u staru formu?

  • #2
    Re: problem kod postizanja pumpa

    što je veći mišić to je veći "pump"
    ako ti je desna ruka veća, kao što kažeš, onda će i "pump" biti veći

    ali kakve veze ima taj pump sa formom?
    očito krivo povezujes stvari, ili sam te ja krivo shvatio

    Comment


    • #3
      Re: problem kod postizanja pumpa

      Na lijevoj uopce ne osjetim pump a manja je za pola cm. Nije velika razlika ali se vidi.u lijevoj imam puno vise snage od desne.

      Comment


      • #4
        Re: problem kod postizanja pumpa

        Uvek počinji trening slabijom rukom, kad radiš sa bučicama. Tako ćeš na slabijoj ruci imati uvek jednu seriju plus. S vremenom, izjednačiće se...


        Imao si atrofiju mišića,što je normalna pojava nakon preloma i nošenja gipsa...

        Vrlo brzo se to poravi... Samo budi uporan i ne popuštaj...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: problem kod postizanja pumpa

          Ok, znaci napravim samo seriju vise sa slabijom rukom? Da vise radim s bucicama nego sipkom

          Comment


          • #6
            Re: problem kod postizanja pumpa

            Originally posted by Zupa View Post
            Ok, znaci napravim samo seriju vise sa slabijom rukom? Da vise radim s bucicama nego sipkom
            a kako ces sa sipkom raditi seriju vise sa jednom rukom ? DA bucice

            Comment


            • #7
              Re: problem kod postizanja pumpa

              pomoću mind musclea
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #8
                Re: problem kod postizanja pumpa

                Originally posted by kingpin View Post
                pomoću mind musclea

                hahaha...sada max da komentira , on voli te veze mind muscle

                Comment


                • #9
                  Re: problem kod postizanja pumpa

                  Originally posted by Zupa View Post
                  U trećem mjesecu prosle godine sam imao prometnu nesreću u kojoj sam slomio palčanu kost lijeve ruke. Nakon šta mi se ruka oporavila krenuo sam u teretanu, lijeva ruka mi je bila manja od desne, ali sam mislio da ce se oporavit. U zadnje vrijeme primjećujem da mi je lijeva ruka jos uvijek manja i vise je definirana, ali zabrinjava me zasto nemogu postić pump kao sa desnom. Kako da vratim ruku u staru formu?
                  Posto nisi dugo vremena trenirao, meni je to razumljivo Desna ruka ti je jaca posto si s njom "treskao malog"

                  sprdam se, al gledaj.. radi sve ravnomjerno i s vremenom ce doc na isto, ovo da odradis 1 seriju vise npr. biceps s bucicama, to nikako ne podrzavam. Ja bi ti preporucio da odradis prvo i zadnje ponavljanje sa slabijom rukom, nista vise od toga. Brzo ce to doci na svoje.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment

                  Working...
                  X