Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oblik latissimusa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oblik latissimusa

    Dakle ovako,imam pitanje za iskusnije članove,nadam se da je tema na dobrom mjestu i da ću dobiti odgovor....zanima me o čemu ovisi oblik latisiimusa postavit ću slike da vam bude jasnije...ronnie-coleman-back-625.jpg
    1888652_642837479143789_6989218064165016535_n.jpg
    možda je smiješno što uopće stavljam svoju sliku kraj ovako neke ali nemogu drugačije objasniti,zanima me kako postići širinu latissimusa kao kod njih i u gornjem i u donjem dijelu mišića,dali je to stvar genetike ili bi možda trebao ubaciti još neku vježbu za leđda,nadam se da ćete shvatiti o ćemu pričam i da ću dobiti odgovor
    i evo slika na kojoj je označeno koji dio me konkretno zanima 1888652_642837479143789_6989218064165016535_n.jpg

  • #2
    Re: Oblik latissimusa

    genetika odredjuje oblik misica svih u tijelu ;
    razlog zasto nemas oblik kao prvaci sa slika je sto oni dizu velike tezine ,uzimaju velike kolicine nutrijanata i steroida itd i zato sto vjerovatno ne spavas dovoljno kao oni ,minimalno 10 h po noci .

    Comment


    • #3
      Re: Oblik latissimusa

      1888652_642837479143789_6989218064165016535_n.jpg
      možda je smiješno što uopće stavljam svoju sliku kraj ovako neke ali nemogu drugačije objasniti,zanima me kako postići širinu latissimusa kao kod njih i u gornjem i u donjem dijelu mišića,dali je to stvar genetike ili bi možda trebao ubaciti još neku vježbu za leđda,nadam se da ćete shvatiti o ćemu pričam i da ću dobiti odgovor
      1888652_642837479143789_6989218064165016535_n.jpg[/QUOTE]
      što će ti takva leđa?cure to ne vole uostalom ništa ne fali tvojima

      Comment


      • #4
        Re: Oblik latissimusa

        i zato sto vjerovatno ne spavas dovoljno kao oni ,minimalno 10 h po noci .
        Da, cak je i Arnold jednom prilikom rekao da se moras probuditi nakon tocno 9h i 37min i obavezno moras spavati na trbuhu sa rukama ispod jastuka jer je to najpovoljnija poza za rast i oblikovanje lat-ova.

        Tdum_95 ne brini oko toga, imas prebrutalna leđa, samo nastavi kako si radio i do sada
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • #5
          Re: Oblik latissimusa

          Zgibovi, puno zgibova. I ostale kompleksne vježbe za leđa, veslanje u pretklonu na primjer.

          Comment


          • #6
            Re: Oblik latissimusa

            ja radim 25 zgibova ,a imam 96 kg ,pa opet nemam ledja kao bilder ,za ledja kao sa slika trebas dizati 200 -400 kg na mrtvom dizanju ,a jesti kao gorila ,zato udri po tepsiji ,jedi ,uzmi kredit za hranu )

            Comment


            • #7
              Re: Oblik latissimusa

              Originally posted by Šjor Bepo View Post
              [ATTACH=CONFIG]17720[/ATTACH]
              možda je smiješno što uopće stavljam svoju sliku kraj ovako neke ali nemogu drugačije objasniti,zanima me kako postići širinu latissimusa kao kod njih i u gornjem i u donjem dijelu mišića,dali je to stvar genetike ili bi možda trebao ubaciti još neku vježbu za leđda,nadam se da ćete shvatiti o ćemu pričam i da ću dobiti odgovor
              [ATTACH=CONFIG]17721[/ATTACH]
              bunch of ROWS and PULLUPS!
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • #8
                Re: Oblik latissimusa

                Nije to do genetike nego do izvodenja vjezbi. Za taj dio leda ruka ti mora biti paralelna sa tijelom, znaci nikakva veslanja sipkom to nece pogoditi kako treba, nikakvi pullps ni takvo sto. Moras radit jednorucno veslanje bucicom ali na nacin da u gornjem polozaju zategnes ruku skroz prema iza. Probaj npr ovako bez iceg povuci ruku skroz iza paralelno sa tijelom pa ces osjetit bas taj dio leda u zategnutom polozaju. Ono sto vidamo npr da neki od poznatih faca rade veslanje bucicom na nacin da zamahuju ko mutavi sa velikom tezinom i je to nepravilno i sve al bas taj dio leda pogadaju sa tim kad povuku ruku skroz iza. Takoder moze pomoc T bar rows ali sa onim nastavkom da ti ruke budu paralelne sa tijelom i da zaregnes leda u gornjem polozaju. I od zgibova isto tako kad su ti ruke okrenute jedna prema drugoj al obavezno u gornjem polozaju moras povuci do kraja. Ukratko ako zelis punocu tog dijela onda radis tako al gubis onda klasican V oblik

                Comment


                • #9
                  Re: Oblik latissimusa

                  evo dečki puno hvala na svemu,ustvari najviše me zanimalo dali ja uopće mogu postići takva leđa ili je to stvar genetike evo stavit ću par slika ovdje da vam se pohvalim sa svojim napredkom ovo je slika od CAM00338.jpgprije par mjeseci to nije neka drastična razlika ali sam nešto napredovao a ovo su slike od prošlog tjedna i od prije dvije godine 1926844_642837495810454_8076500153934753612_n.jpg 295838_1992989756968_709539988_n.jpg za ne povjerovati ali na obe slike je ista osoba tj ja hahah

                  Comment

                  Working...
                  X