Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

    Pozdrav svima,

    ovo dole su moje mjere i napredak u skoro zadnja 2 mjeseca.
    Sad me brine to sto mi se struk sve vise i vise siri, kao sto vidite sa 87 na 92.
    Jeli to normalno u ovoj mjeri? I jeli "napreduje" proporcionalno sa ostalim mjerama?


    Hvala unaprijed



    09.05.2010

    Biceps 34

    Prsa 99

    struk 87


    kvadriceps 52

    KG : 75,4


    02.07.2010

    Biceps 36

    napeto 103

    struk 92

    kvadriceps 57

    KG : 81,00

  • #2
    Re: Pitanje vezano uz napredak

    Po struku bi rekao da si se dosta udebljao za 2 mj!
    Imaš neke slike???
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje vezano uz napredak

      morali bi vidit slike, ali ne, nebi se trebao tak povećavat puno. meni bi to bilo def. previše.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje vezano uz napredak

        Pa i nije ako je početnik koji je strogo počeo držati do prehrane i treninga, naravno da je dobio i sala!

        Brine me samo struk...
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje vezano uz napredak



          pa *****u igore o struku i pričamo. nećemo se brinut sigurno ako su mu se ruke previše povećale. ali 5 cm struka je meni sf, pogotovo u ovom vremenu kratkom.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje vezano uz napredak

            Pa da... Zato nam baš trebaju slike, ali nešto malo mišića je dobio
            Aj ti nabaci koju sliku prije i sada.
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

              Pa inace jako strogo drzim do prehrane al sad evo doslo ljeto pa znam ubacit neki junk kad izadem vani, nista puno. Nije da mene sad ovo toliko brine al nekak mi brzo se siri.

              Nemam slika od prije nazalost.

              Btw imao sam 66kg kad sam krenuo, sad sam na 81 a treniram 6 mjeseci i konstantno sam na masi. Da krenem na neku defku i sredim struk?

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                aj daj prehranu.

                sad defka ne defka, nisi stavio slike pa neznam, al da sam ja na tvom mjestu ja nebi išao. al to sam samo ja, a tebi je možda bitno imat six pack, tko zna ali uglavnom kod tih "brzih" debljanja većinu posla će odraditi čišćenje prehrane i kontroliranje ugljikohidrata na kratko vrijeme.i da izbaci junk...
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                  Originally posted by Mir7a
                  aj daj prehranu.

                  sad defka ne defka, nisi stavio slike pa neznam, al da sam ja na tvom mjestu ja nebi išao. al to sam samo ja, a tebi je možda bitno imat six pack, tko zna ali uglavnom kod tih "brzih" debljanja većinu posla će odraditi čišćenje prehrane i kontroliranje ugljikohidrata na kratko vrijeme.i da izbaci junk...
                  Prehrana:

                  1. obrok zobene100g + mjerica wheya +3dcl vode
                  2. obrok tuna + razeni
                  3. obrok piletina + riza+ salata
                  4. obrok jaja
                  5. pwm whey mjerica i pol+ dex mjerica
                  6. obrok piletina + riza ili tuna + razeni
                  7. obrok posni 250g + kikiriki 50g

                  6 pack mi je najmanje bitan
                  a junk jbg ponekad moram jer kad izadem vani nemam sta drugo za pojest a gladovat sigurno necu (junkam samo pet-sub kad izadjem , navecer po 1 obrok)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                    Pa prehrana nije loša, još samo ovisi koje su količine!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                      Originally posted by igor
                      Pa prehrana nije loša, još samo ovisi koje su količine!
                      Tuna 150g a piletina bude 300g...riza neznam al bude tako negdje.

                      ne kontam zasto se debljam oko struka toliko

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                        ne kontam šta ne kontaš

                        jedeš očito više nego što ti treba...btw mjeri rižu tj mjeri sve kalorije, a sad smanji malo uh koje nisu oko aktivnosti jer kontam da si malo sj*bo IS
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                          A što ti je cilj? Ako ti je cilj dobiti masu zapto se onda brineš toliko oko struka? mjere u struku variraju iz dana u dan i po nekoj količini hrane i ugljikohidrata koje vidim da uzimaš predpostavljam da si stalno sit i da ti je trbuh vjerojatno napuhnut zbog retencije vode i hrane.

                          Nemoj se previše zamarat oko toga nego samo fino jedi.

                          Ono što ti donekle može dati realan prikaz bf-a je mjerenje nadlaktice. Poanta je da su mjere nadlaktice dok je fleksana i dok je opuštena dobar pokazatelj debljanja. Ako obadvije brojke rastu još je ok, ako raste samo donja brojka tj. dok je opuštena a flexana je ista tada je nešto krivo. idealno bi bilo da je brojka razlike između flexane i opuštene ruke dosta velika.

                          Evo za primjer jedno 5-6 cm u struku bi vjerojatno izgubio za par dana kada bi izbacio nešto Uh i bode iz sebe.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                            Originally posted by HvRv
                            A što ti je cilj? Ako ti je cilj dobiti masu zapto se onda brineš toliko oko struka? mjere u struku variraju iz dana u dan i po nekoj količini hrane i ugljikohidrata koje vidim da uzimaš predpostavljam da si stalno sit i da ti je trbuh vjerojatno napuhnut zbog retencije vode i hrane.

                            Nemoj se previše zamarat oko toga nego samo fino jedi.

                            Ono što ti donekle može dati realan prikaz bf-a je mjerenje nadlaktice. Poanta je da su mjere nadlaktice dok je fleksana i dok je opuštena dobar pokazatelj debljanja. Ako obadvije brojke rastu još je ok, ako raste samo donja brojka tj. dok je opuštena a flexana je ista tada je nešto krivo. idealno bi bilo da je brojka razlike između flexane i opuštene ruke dosta velika.

                            Evo za primjer jedno 5-6 cm u struku bi vjerojatno izgubio za par dana kada bi izbacio nešto Uh i bode iz sebe.
                            Da, cilj mi je masa.

                            Obadvije brojke rastu, 9.5 mi je bilo 32 na hladno a 34 napeto, sad je 33 hladno, 36 napeto.

                            Hvala na odgovoru puno si pomogao i sad mi je jasnije

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pitanje vezano uz napredak: struk sve vise i vise siri...?

                              Mislim da svakako moraju rasti i gornja i donja brojka...
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X