Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

    Pozz spameri
    Imam problem , znacije lijeva ruka (biceps) i neznam kako da se izrazim , lijeva sisa su slabiji od desne strane , pa me zanima koje vjezbe da radim pa da to izjednacim ?
    Unaprijed hvala ...

  • #2
    Re: Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

    viewtopic.php?f=16&t=6350
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

      Originally posted by dizajner
      http://www.building-body.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=6350
      Znam citao sam to , ali napisao sam u zagradi biceps , a ovog pati triceps ..

      Comment


      • #4
        Re: Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

        vjerovatno si pocetnik pa malo ti to izdrazeno malo misica ima na drugoj nema, nadoce to vremenom samo treniraj, ima dosta nesimetricnih nisi jedini, ne primjeti se to toliko,
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Lijeva ruka i sisa slabija od desne strane...?

          radi bučicama, s istom kilazom naravno i s vremenom ce se izjednacit... isto i za prsa, sve di nes zaostaje radi bučicama i to je to izbjegavaj vjezbe di jedna strana šlepa drugu (šipke..)
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment

          Working...
          X