Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

    e ovak idem u teretanu već mjesec dana .. i desna ruka mi je 38,1 cm a lijeva 34,5 cm ... pa me zanima da li je to previse ... i kako da to izjednačim .. ??? takođe gornji dio sise tj grudnog koša mi je malo ispučenij od lijevog ... :S .. MOlio bi vas da me posavjetujete oko ovog mog problema ..

  • #2
    Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

    Okani se sipki, vise rada s bucicama i vrijeme ce pokazat
    panta rei

    Comment


    • #3
      Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

      ahaam ... oke to ću i napravit ... hvala .. nadam se da će se brzo izjednačit

      Comment


      • #4
        Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

        malo manje radi sa desnom
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??


          toliku nesimetricnost ruku jos nisam vidio, bil nam to mogao slikati... to je stvarno ogromna razlika,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

            Dobra ti slika...
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

              vise radi i opterecuj lijevu ruku al nemoj zanemarit desnu

              Comment


              • #8
                Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

                Originally posted by blackmamba
                e ovak idem u teretanu već mjesec dana ..
                VEĆ mjesec dana

                Originally posted by blackmamba
                i desna ruka mi je 38,1 cm a lijeva 34,5 cm ... pa me zanima da li je to previse ... i kako da to izjednačim .. ??? takođe gornji dio sise tj grudnog koša mi je malo ispučenij od lijevog ... :S .. MOlio bi vas da me posavjetujete oko ovog mog problema ..
                Ontopic, već ti je rečeno, posvjeti se vježbama koje se izvode bučicama i na sajlama (jednoručno). Šipku na neko vrijeme izbaci, sprave također. S vremenom bi se situacija trebala popravit al ne očekuj rezultate preko noći. Također, NEMOJ jednu ruku i jednu sisu trenirat manje nego drugu! Treniraj ih jednakim intenzitetom ali se posveti, kako je već rečeno, bučicama.
                Chill bro

                Comment


                • #9
                  Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

                  Originally posted by SemaMare

                  toliku nesimetricnost ruku jos nisam vidio, bil nam to mogao slikati... to je stvarno ogromna razlika,

                  hehehhee ... ma nije velika razlika kad je ruka opuštena nego kad je nategnem ... vidi se ... mogu slikat ću nije problem ..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

                    aham oke hvala vam na savjetima ... mislim da sam skontao swe što mi je potrebno

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lijeva Ruka mi je 34,5 cm a desna 38,1 cm kako izjednačit ??

                      RELAX - nitko nije simetričan.
                      Uzmi bučice i smanjit ćeš razliku.
                      Šipka nije najbolje riješenje ako nisi iskusan višegodišnji vježbač.

                      Comment

                      Working...
                      X