Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesimetricnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesimetricnost

    Problem je u nesimetricnosti lijeve i desne strane sto je logicno naime prije sam imao osjecaj kao da mi tijelo pada u desnu stranu,ali nemam iskrivljenu kraljeznicu vec nekako su sve kosti osle prema dolje npr. desna kljucna kost je u drukcijem kutu nego lijeva i oko desne sise su kosti iskocile i izgleda dosta vece... :S
    htio bih to ispravit da fino izgleda jer je prije sve bilo simetricno...jel mi moze iko pomoci oko ovoga vjerovatno se radi o razvlacenju i istezanju prsa nisam siguran.
    Nadam se da sam objasnio da mozete shvatit ako ne mogu postat slike pa da vidite.Unaprijed hvala!

  • #2
    Re: Nesimetricnost

    ajde postaj ih pa da vidimo

    Comment


    • #3
      Re: Nesimetricnost

      mislim da se da primjetit dovoljno na ovoj slici ako ne poslikam vcrs sve u detalje

      http://tinypic.com/view.php?pic=eis213&s=7

      [attachment=0:uwo8zbcc]eis213.jpg[/attachment:uwo8zbcc]
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Re: Nesimetricnost

        Meni izgleda ko da si krivo stao....sumnjam da je to sto ti mislis. Ja sam asimetrican, al zbog misica i jednostavno mi desna strana veca od lijeve
        Let's bring it!

        Comment


        • #5
          Re: Nesimetricnost

          Originally posted by Mashinerija
          Meni izgleda ko da si krivo stao....sumnjam da je to sto ti mislis. Ja sam asimetrican, al zbog misica i jednostavno mi desna strana veca od lijeve
          pretpostavio sam da ce to neko prvo komentirat,al znam ja sta osjetim i uobicajeno kad stojim lijeva kljucna kost se bas vidi izrazeno,a desna je vise povucena prema unutra,nez kako da opisem jednostavno kao da je sve palo prema dolje

          Comment


          • #6
            Re: Nesimetricnost

            welcome to the club..... i meni je tako isto bilo prije....radi vjezbe bucicama ne sipkom i doc ce na svoje....

            Comment


            • #7
              Re: Nesimetricnost

              neopterecuj se tim sitnicama.. i pocni da jedes
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Nesimetricnost

                ok! zahvaljujem na pomoci!

                Comment

                Working...
                X