Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pitanje

    1377418_406657669456250_1404125963_n.jpg

    Pozdrav, vježbam u teretani 6 tjedana i prije mi je bilo neravnomjerno no sada sve više i više, valjda nesvjesno jer sam ljevak težinu prebacujem na lijevu ruku dok radim bench ili nesto? Ugl mogu li ovo korigirati i kako? 16god imam.
    EDIT: Zanemarite pozadinu u brzini sam slikao da postavim ovdje.

    Comment


    • Re: Pitanje

      Šta sa mnom haha, ja sam dešnjak a lijevi dio prsa mi je veci. Kako korigirat?
      RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

      Comment


      • Re: Pitanje

        Originally posted by Avenue11 View Post
        Šta sa mnom haha, ja sam dešnjak a lijevi dio prsa mi je veci. Kako korigirat?
        Radi sa bucicama prsa

        EDIT: ista stvar je i kod mene bila, presa san sa šipke na bucice i rjesia problem

        Comment


        • Re: Pitanje

          Kod mene je tezak slucaj.. na lijevoj se javlja lipomastija dok na desnoj sve normalno..

          Comment


          • Re: Pitanje

            Originally posted by Viper View Post
            Kod mene je tezak slucaj.. na lijevoj se javlja lipomastija dok na desnoj sve normalno..
            Ma kako znaš? Možda si to umislio. Tako sam i ja mislio da imam lordozu (neki lik se ovdje čudio kad je vidio moju sliku toliko da se zapitao šta rade na sistematskim pregledima u školi). Kad sam došao kod doktora, ispao sam glup. Još se doktor zaj.ebavo sa mnom.

            Mislim, danas je problem net. Puno toga si umislimo. Imam ovo, imam ono...
            Manje čitajte...
            Net je danas pravo zlo. Koristan je jedino ako znaš razlučiti što valja a što ne.

            P.S.

            Oni koji donekle prate moje postove upoznati su s kakvim se ja problemom suočavam (doktori>whey).

            Konačno sam naišao na jednog boljeg doktora. Znači, da ima liječnika koji poznaju svoju struku...

            Comment


            • Re: Pitanje

              Originally posted by Matej1996 View Post
              Ma kako znaš? Možda si to umislio. Tako sam i ja mislio da imam lordozu (neki lik se ovdje čudio kad je vidio moju sliku toliko da se zapitao šta rade na sistematskim pregledima u školi). Kad sam došao kod doktora, ispao sam glup. Još se doktor zaj.ebavo sa mnom.

              Mislim, danas je problem net. Puno toga si umislimo. Imam ovo, imam ono...
              Manje čitajte...
              Net je danas pravo zlo. Koristan je jedino ako znaš razlučiti što valja a što ne.

              P.S.

              Oni koji donekle prate moje postove upoznati su s kakvim se ja problemom suočavam (doktori>whey).

              Konačno sam naišao na jednog boljeg doktora. Znači, da ima liječnika koji poznaju svoju struku...
              Znm druze imam oci i ogledalo... desna raste i normala sve braadvica ok dok lijeva raste ali se sve vise pojavljuje "kujina sisa" sto bi rekli hehe neznam stvarno kako ali meni sve vise ruzno izgleda ali hajde rijesit cu ja to na defki hehe

              Comment


              • Re: Pitanje

                da malo ozivim temu.... da li se slazete sa ovim tipom sta pokazuje??? dok ga gledam imam osjecaj da sam malko krivo radio i da mi je opterecenje bilo dosta na ramenima..... http://www.youtube.com/watch?v=c6I0z_d4xqY
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: Pitanje

                  Originally posted by dominik11 View Post
                  da malo ozivim temu.... da li se slazete sa ovim tipom sta pokazuje??? dok ga gledam imam osjecaj da sam malko krivo radio i da mi je opterecenje bilo dosta na ramenima..... http://www.youtube.com/watch?v=c6I0z_d4xqY
                  slažemo se (bar ja)
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • Re: Pitanje

                    fala puno
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                      Moze li se sklekovima ujednacit?

                      Comment


                      • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                        hebiga i mini je lijeva sisa malo manja,a pogotovo ruka,skoro 1.5 cm u opsegu,nasrecu u teretani mi više gledaju kokošje noge nego ruke

                        Comment


                        • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                          10818582_895894223763189_1755265420_n.jpg

                          lijevi prsni koš mi je spušteniji od desnoga, asimetrija je vidljiva, također mi je lijevo rame razvijenije od desnoga.
                          kada radim prsa lijevi mišić nemogu napet kao desni i nakon serije ne osijećam da me zateže kao kod desnog. lijek? bučice? otkako sam vidio asimetriju prestao sam raditi šipkom i počeo buččicama, ali kao da osijećam da mi se javlja bol u desnom ramenu jer desni mišić nemože više došao sam do otkaza a lijevi kao da seriju nije ni odradio, ako nastavim radit osijećam samo rame na desnom

                          ubija me asimetrija i moram to nekako ispravit

                          Comment


                          • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                            Nastavi bucicama i vremenom ce se popraviti, samo budi uporan.. Za ramena mozes ubaciti naizmjenicni potisak bucicama, na taj nacin ces ih maksimalno izolirati. Takoder seriju vise letenja bucicama za slabije rame ne moze skoditi. Za 2mj javi rezultate do tada bi vec trebao imati na oko bolje stanje.
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                              ok, hvala, javim rezultate

                              Comment


                              • Re: Nesimetričnost - prsni mišići - koje vježbe?

                                Originally posted by Zupa View Post
                                ok, hvala, javim rezultate
                                tako je i meni lijevo rame vise da nekaze iskocenije prema van od desnog i misic mi je drugaciji.Imao sam i bolove u ramenu ali sam odmarao neko vrijeme i krenuo dalje.Ja vidim gresku , barem kod mene jer sam se snimao na zgibu - podhvat u ravnini ramena ,lijeva ruka stoji ravno i ide uz tjelo prema unutra a desna prema van 10cm razlike i kao lagano savijanje u desnu stranu.I tako s vremenom dobijes asimetriju
                                stara skola kreka rokanje apoteka

                                Comment

                                Working...
                                X