Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Hydroxycut hardcore] Advanced

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Hydroxycut hardcore] Advanced

    Pozdrav,

    treba mi hitno par savjeta, u vezi Hydroxycut hardcore .
    Prije toga, ukratko o mom trenutnom stanju > 16 godina, visok 182 cm, težak 92 kg , bavim se sportom, 3-5 treninga nedeljno odradim po 1 - 1.5 h ; i kad imam slobodnog vremena idem u teretanu, i kod kuće imam nešto tegova, pa kad me pukne adrenalin odradim ponešto

    E sad pitanje. Imam dosta sala oko stomaka, i trebam hitno skinuti . Pošto se bavim sportom u kome je potrebna kondicija, a sa kondicijom nemam problema (za divno čudo, naspram moje debljine), potrebno mi je da skinem par kilograma. Bilo bi dobro kad bi mogao "stesati" jedno 6 kg, ali znam da je to poprilično teško.

    E sada kontam malo suplemenata ubaciti. Do sada sam koristio Creatine MAXX, i pokazao se kao odličan što se tiče dobivanja snage, ali sad mi treba neki fat burner, pa ciljam na ovaj Hydroxycut hardcore .


    Šta mislite koliko bi mi on mogao pomoći ?
    Trebaju mi savjeti, što više savjeta, i ako imate neke druge preporuke, tj. da mi preporučite nešto drugo osim Hydroxycut hardcore, slobodno pišite

    Hvala unaprijed

  • #2
    Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

    Sredi prvo prehranu 2-3 mjeseca i ne treba ti hydroxycut, s njim isto možeš samo srezati zadnjih kilu kilu i pol, govorim iz iskustva svog jer sam isto imao problema sa šlauhom oko trbuha. Sredio sam prehranu i otišao je šlauh ali ostalo je nešto viška kože ali i to polagano se lijiepi za mišić.

    Comment


    • #3
      Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

      Originally posted by plastikman View Post
      Sredi prvo prehranu 2-3 mjeseca i ne treba ti hydroxycut, s njim isto možeš samo srezati zadnjih kilu kilu i pol, govorim iz iskustva svog jer sam isto imao problema sa šlauhom oko trbuha. Sredio sam prehranu i otišao je šlauh ali ostalo je nešto viška kože ali i to polagano se lijiepi za mišić.
      Hvala na savjetu, dosta će pomoći
      Nego, ja imam problem što izgledam proporcionalno, ali se ne osjećam tako, smeta mi ova težina, i svako povećanje ili smanjenje težine osjetim dosta, tako da bi mi dosta pomoglo da smršam par kilograma.
      Probat ću sa "izgladnjivanjem"
      Evo ovako, trenutni obim >
      Kukovi : 94
      Stomak : 97
      Vrat : 37

      Izračunao sam procenat masti u tijelu, i on iznosi 22%, što je poprilično na nekoj granici :/


      Volio bi da čujem još nečije mišljenje.

      Comment


      • #4
        Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

        Originally posted by Maxy911 View Post
        Probat ću sa "izgladnjivanjem"
        Glupa ideja... Pravilna i stroga prehrana ti trebaju... nista vise!
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

          Kakvo izgladnjivanje Bože moj to je najgore što možeš napraviti...pa kad nemaš dovoljan unos pravilnih kalorija ode mišić pa pa

          Comment


          • #6
            Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

            Originally posted by plastikman View Post
            Kakvo izgladnjivanje Bože moj to je najgore što možeš napraviti...pa kad nemaš dovoljan unos pravilnih kalorija ode mišić pa pa
            - Ma ne mislim doslovno na izgladnjivanje, već meni svaka dijeta ima takav izgled

            Nego, da vas pitam u vezi hydroxy-a, jel to sigurno uzimati, čitao sam da je par likova umrlo od toga, a drugima je sje*alo jetru ?
            Našao sam od jednog lika da kupim za 15 € Hydroxycut Hardcore 30 tableta (valjda je to sve isto, hardcore, maxx itd).

            Sigurno ili ne... ?

            Comment


            • #7
              Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

              A gledaj meni je taman sistematski pao nakon toga imao sam malo povišene jetrene probe ali minimalno, najvjerovatnije od maksimalnog unosa proteina a minimalnog ugljikohidrata kako je liječnica rekla.

              Comment


              • #8
                Re: [Hydroxycut hardcore] Advanced

                Ja sam koristio hydroxycut dobar je skinut ces dosta masti sa njim sigurno ako pazis na prehranu ali poslije njega sam uzeo Oxeyelite i on je cak bolji ali ni hudroxycut nije za bacit hehe

                Comment

                Working...
                X