Announcement

Collapse
No announcement yet.

Belvit W-AMINO - da li se može uzeti umjesto whey proteina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Belvit W-AMINO - da li se može uzeti umjesto whey proteina?

    BELVIT W
    Belvit W-AMINO - visoko-proteinski napitak za brzu i definisanu izgradnju mišićnog tkiva. Prvenstveno je namenjen sportistima i rekreativcima sa povećanom potrebom proteinskog unosa. Ne sadrži hemijske dodatke i nema nuspojava

    Belvit W - granuliran, visoko-proteinski napitak na bazi surutke i belanca koji sadrži vitamine B kompleksa, vitamin A, vitamin C, vitamin E. Riznica je esencijalnih amino-kiselina i svojim bogatim proteinskim sastavom garantuje brzu i definisanu izgradnju mišićnog tkiva. Ubrzava sagorevanje masti i otklanja višak mlečne kiseline. Zahvaljujući balansiranoj formuli proteina i vitamina, minerala i oligo-elemenata,ima visoku biološku vrednost i povoljno utiče na imunitet i vitalnost organizma. Prvenstveno je namenjen sportistima i rekreativcima sa povećanom potrebom proteinskog unosa.


    Belvit W-amino sadrži: surutku u prahu, belance u prahu, vitaminski premiks i aromu vanile.
    100 grama Belvit W sadrži:
    Ugljeni hidrati max. 65,81%
    Proteini min. 33,40%
    Masti max. 1,00%
    Mineralnih materija,
    vitamina i
    oligoelemenata min. 7,50% Energetska vrednost 100 g Belvit W je 1600 KJ (370 kcal).
    Ne sadrži hemijske dodatke i nema nuspojava.
    Doziranje:
    - 25g Belvit W-a rastvoriti u čaši probiotičkog jogurta dnevno
    Pakovanje:
    150g u dozni



    Valja li cemu ovo ? jer ne uzimam whey kuci mi n daju

  • #2
    Re: belvit w

    pa to je gainer ne whey
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: belvit w

      znam da nije whey nego sam mislio moze li se uzimati umjesto wheya jer nisam znao dok mi nisi rekao inace nasao sam ovo u prodavnici zdrave hrane moze li se uzimati posle treninga. Ovo je isto kao najobicniji gainer? Nadam se da ce ovo ubijedit roditelje da nije "hemija" jer je iz prodavnice zdrave hrane.

      Comment


      • #4
        Re: belvit w

        da, to je gainer


        al bolje ti je i jeftinije uzet whey i dex, imaš po forumu par tekstova, tematika je "kako dokazat roditeljima da whey nije štetan" itd.

        a i imaš od dr. oza onu izjavu, evo ti link: http://www.doctoroz.com/videos/whey-...and-chest-pain
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #5
          Re: belvit w

          Hahhaah bot1950 ma stvarno si car svaka cast moja majka stalno gleda dr.Oza i divi se kako sve zna kad joj ovo pokazem 100% ce upalit.

          Comment


          • #6
            Re: belvit w

            drago mi je da san pomoga

            al nemoj da ti mater pomisli da je whey i bol u prsima povezano hahahah
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: belvit w

              Originally posted by bot1950 View Post
              da, to je gainer


              al bolje ti je i jeftinije uzet whey i dex, imaš po forumu par tekstova, tematika je "kako dokazat roditeljima da whey nije štetan" itd.

              a i imaš od dr. oza onu izjavu, evo ti link: http://<span style="color:#FFF0F5">h...st-pain</span>
              Ma to je to... sada će moji stalno piti whey.

              Comment


              • #8
                Re: belvit w

                Posto stara samo prica o faking Ozu a ne da piti whey, pa kad joj pokazem ovu izjavu kupit ce kantu meni, sebi i starom
                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                Comment

                Working...
                X