Announcement

Collapse
No announcement yet.

MVP Pro Whey 3G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Pro Whey 3g

    Vedro, toplo i suncano(znan da je malo redundantno, al triba istaknit da je suncano ).
    Last edited by Maximus1950; 27-02-14, 00:44.

    Comment


    • #47
      Re: Pro Whey 3g

      Splićani uvik nosu sunčane očale !
      stil života nosim ih ja onda da se stopim sa masom hh
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • #48
        Re: Pro Whey 3g

        Jos nadjes curu splicanku i ostanes tu zivit.

        Comment


        • #49
          Re: MVP Pro Whey 3G

          Originally posted by Mamlaz View Post
          aj lega zašto bi mu bio problem ako uzima te od 900 g ja ga vec godinama uzimam tako jer mi najbolje odgovara za karticu to mu je najmanje bitno koliko pakovanje je uzeo. MVP od 900 g dođe 210 kn 24 g P u 1 mjerici 5,5 BCAA i 5 g glutamina za te novce ne možeš bolje još su Kanadski hermeticki zatvoreni nisu prckani kao neke žnj marke.
          Druga stvar bi bila kad bi tih 900 g došlo 300 kn ili ne daj Bože više onda svakako ne bi bilo isplativo. MVP je vjerojatno uz MyProtein najpovoljniji samo je razlika u tome sta MVP po mnogima ipak ima bolji background i više toga se dobije u 1 mjerici

          Mamlaze, nije problem, ali razmisli sam isplati li se davat 210kn za 900g ??? Ja mislim da ne, bila je nedavno akcija, 2,300 za nekih 350kn, pa sad ti sam razmisli... iako, mp je definitivno najisplativiji i cijenom i kvalitetom...
          "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
          --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

          Comment


          • #50
            Re: Pro Whey 3g

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Jos nadjes curu splicanku i ostanes tu zivit.
            uh pa ziher bi mu dinamo falio....ovako stalno uz hajduk........jao ...ja bih umro......



            zajebancija...nhf.....
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #51
              Re: Pro Whey 3g

              dominik11- jesi ti jedan od onih 16 vjernih gledatelja na maksimiru?? haha

              Comment


              • #52
                Re: Pro Whey 3g

                Originally posted by jozo13 View Post
                dominik11- jesi ti jedan od onih 16 vjernih gledatelja na maksimiru?? haha
                bar se tjesim da cu uvijek imat slobodno mjesto hahahah
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #53
                  Re: Pro Whey 3g

                  ja podržavam i navijam za NK Osijek da dobro ste pročitali još odmalena ali između Dinama i Hajduka moram reci da više simpatiziram Hajduk iako nemam ništa ni protiv Dinama . Split kao grad mi se sviđa mentalitet mi isto odgovara ima lijepih cura kao i u Osijeku ljeti pun života
                  Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                  Comment


                  • #54
                    Re: Pro Whey 3g

                    Originally posted by Mamlaz View Post
                    ja podržavam i navijam za NK Osijek da dobro ste pročitali još odmalena ali između Dinama i Hajduka moram reci da više simpatiziram Hajduk iako nemam ništa ni protiv Dinama . Split kao grad mi se sviđa mentalitet mi isto odgovara ima lijepih cura kao i u Osijeku ljeti pun života
                    kuzi se da si iz osijeka mislim po onom "lega" lijep grad koliko se sjecam....bio sam samo jednom na zalost i to davno kad sam svirao na UFO festivalu
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #55
                      Re: Pro Whey 3g

                      Osijek je super za živiti ima puno parkova zelenila , promenadu koja je ljeti krcata , Tvrđu za noćni život , rekreativci i sportaši sad imaju napravljenu novu srednjiku koja stvarno po mom mišljenju ozbiljno izgleda , ima podosta i biciklistickih staza, sad ima vec i nekoliko pravih dobro opremljenih teretana ( XXL - plavi,žuti i zeleni, Cityfitness , Ritam pulsa i Central ) metropola sa 100 000 stanovnika još kad tomu uzmete da su Zagreb , Budimpešta i Beograd udaljeni +/- 1h vožnje
                      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                      Comment


                      • #56
                        Re: Pro Whey 3g

                        Jedino sto valja u Osijek je ova nova srednjika, na tom zavidim...

                        A za ovo da je osijek pun života? -bit ce da nisi bio nigdje van osijeka... depresvniji grad ne postoji na kugli zemaljskoj, ljeti katastrofa, zimi još gore...
                        Originally posted by Songoku
                        najbolji pwm je burek

                        Comment


                        • #57
                          Re: Pro Whey 3g

                          nzm meni bude sasvim solidno kad izađem van idem subotom nekad ako ova ekipa iz Campusa pravi tematski party i tokom tjedna odem . Možda si baš potrefio neki cetvrtak ,petak ,subotu kad je bilo provalija ... Zimi da slažem se da je manje ljudi ali ljeti se ne bi složio dok ljudi ne odu na more bude Osječani su nekako poznati skoro kaoda je dogovoreno da cijeli grad u jednom trenutku ode u Vodice i okolicu Zadra hahah
                          Last edited by Mamlaz; 27-02-14, 12:17.
                          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                          Comment


                          • #58
                            Re: Pro Whey 3g

                            Originally posted by Mamlaz View Post
                            nzm meni bude sasvim solidno kad izađem van idem subotom nekad ako ova ekipa iz Campusa pravi tematski party i tokom tjedna odem . Možda si baš potrefio neki cetvrtak ,petak ,subotu kad je bilo provalija ... Zimi da slažem se da je manje ljudi ali ljeti se ne bi složio dok ljudi ne odu na more bude Osječani su nekako poznati skoro kaoda je dogovoreno da cijeli grad u jednom trenutku ode u Vodice i okolicu Zadra hahah
                            S tim da i studenti igraju veliku ulogu jer prvih tjedana početka faxa rijetko je naći neki klub koji nije krcat, a već poslije se to malo razrijedi.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Pro Whey 3g

                              u hrv nijedan grad ko zagreb!!!!

                              Comment


                              • #60
                                Re: Pro Whey 3g

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                u hrv nijedan grad ko zagreb!!!!
                                Tu si u pravu.

                                Comment

                                Working...
                                X