Announcement

Collapse
No announcement yet.

L-carnitine ili nesto drugo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L-carnitine ili nesto drugo?

    Pozdrav, zovem se Luka i imam 17god.
    Visok sam 176cm i imam 79kg.
    Prije 2 godine sam krenuo s teretanom i nabio sam dosta misicne mase jer mi je kolega preporucio neki Whey hidroizolat, nisam ziher koji.
    Uglavnom ovo ljeto sam se skroz zapustio. Udebljao sam se nekih 6 kila (sa 72-73 na 79-80) i prije 2 tjedna sam krenuo ponovno u teretanu i vec vidim neke male rezultate. Inace se vrlo brzo debljam i mrsavim.
    Ali htio bih sad krenuti ponovno za ozbiljno ali prvo bih zelio neku definiciju, tj istopiti masti oko trbuha da otvorim mjesto plocicama
    Pricao sam s trenerom i reko mi je da mi l-carnitine i bas nece pomoc te da je ko sveta vodica. Reko mi da ima nesto (nisam zapamtio naziv) sto povecava tjelesnu temperaturu te da potice razgradnju masti ili nesto sl.
    Zna li netko na sto je mislio?
    Mozete li mi preporuciti nesto s cime bi u nekih 2-3 mjeseca s intenzivnim treninzima smrsavio nekih 5-6 kila koje sam dobio u 2 mjeseca preko ljeta

  • #2
    Re: L-carnitine ili nesto drugo?

    Originally posted by demozjeh View Post
    Pozdrav, zovem se Luka i imam 17god.
    Visok sam 176cm i imam 79kg.
    Prije 2 godine sam krenuo s teretanom i nabio sam dosta misicne mase jer mi je kolega preporucio neki Whey hidroizolat, nisam ziher koji.
    Uglavnom ovo ljeto sam se skroz zapustio. Udebljao sam se nekih 6 kila (sa 72-73 na 79-80) i prije 2 tjedna sam krenuo ponovno u teretanu i vec vidim neke male rezultate. Inace se vrlo brzo debljam i mrsavim.
    Ali htio bih sad krenuti ponovno za ozbiljno ali prvo bih zelio neku definiciju, tj istopiti masti oko trbuha da otvorim mjesto plocicama
    Pricao sam s trenerom i reko mi je da mi l-carnitine i bas nece pomoc te da je ko sveta vodica. Reko mi da ima nesto (nisam zapamtio naziv) sto povecava tjelesnu temperaturu te da potice razgradnju masti ili nesto sl.
    Zna li netko na sto je mislio?
    Mozete li mi preporuciti nesto s cime bi u nekih 2-3 mjeseca s intenzivnim treninzima smrsavio nekih 5-6 kila koje sam dobio u 2 mjeseca preko ljeta
    treba ti preparat za skinit 5 kila u 3 meseca, pa sinko da samo umejsto lifta koristiš stepenice skinit ces tih par kila, a trener je vjerovatno govorio o efedrinu

    Comment


    • #3
      Re: L-carnitine ili nesto drugo?

      S tim "3 mjeseca" ciljao sam na "u sto kracem vremenskom roku"
      Je li bolji karnitin ili efedrin?

      Comment


      • #4
        Re: L-carnitine ili nesto drugo?

        Efedrin ubrzava rad srca time povecava krvni pritisakpa dolazi do povecanja kapaciteta pluca jer normalno disanje nije dovoljno da zadovolji taj tok krvi u organizmu. Znaci ima slican ucinak ko "speed" sta nema veze sa l-carnitinom.
        L carnitin pretvara masti u energiju.

        A bez truda i zelje za ku*ac ti sve to. Bez pravog odmora, treninga i prehrane, sve je to bacanje para, tako da se prvo pobrini za ove tri stvari maksimalno, tek onda misli o efedrinu i carnitinu.
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: L-carnitine ili nesto drugo?

          Odradi mjesec dana kvalitetnu dijetu, treniraj jebački i ode 5 kg. Sve ostalo je bacanje para. Iskusio na vlastitoj koži.

          Comment


          • #6
            Re: L-carnitine ili nesto drugo?

            O efedrinu: http://www.building-body.com/forum/t...hlight=efedrin
            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

            Comment


            • #7
              Re: L-carnitine ili nesto drugo?

              L-carnitin nije loš meni se pokazao jako dobar nemoj ga pit vise od 30 dana tjelo se zasiti ali moras znat da nacin treniranja mora biti prilagodjen nemozes radit bodybuilding i uzimat L-carnitin neces imat nikakv efekt osim sto ce ti malo dat energije koju opet neces previse osjetit ukoliko radis samo malo ponavljanja sa velikim tezinama.

              L-carnitin djeluje onda kada dosegnes oderedjeni tempo koji mora biti jaci i brzi znaci nekakv kruzni ili cirkularni trening sa manje tezina a vise ponavljanja i primjetit ces razliku vjeruj mi a 5 kg ce nestat za tih 30 dana definitivno. Ali naravno pripazi na prehranu jedi manje a češće i ne jedi slatko i mnogo ugljikohidrata nakon 17-18 h.

              Uglavnom googlaj malo o l-carnitinu i vidjet ces kako on funkcionira naravno da ovdje na forumu neces naci ljude koji ce ti reci da djeluje jer nije ni mogao gledajuci nacin na koji oni vjezbaju tesko da im moze biti uspjeha od l-karnitina.
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment

              Working...
              X