Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta mislite o ovoj kombinaciji suplemenata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite o ovoj kombinaciji suplemenata?

    Pozdrav, drug me zamolio da vas pitam za njega sta mislite o sljedeckoj kombinaciji ?

    animal cuts + no xplode+ aminokiseline prije treninga

    posle protein whex + aminokiseline

    Misljenja LP ?

  • #2
    Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji ?

    koliko ima kg,kako vjezba? rehrana? malo nedovoljno podataka,o kojim se amino radi?

    amino poslije jela i poslije treninga uzet,whey ujutro i poslije vjezbanja,ako ima preko 100kg nek uzme i triput na dan ako moze
    no explode prije treninga

    Comment


    • #3
      Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji ?

      Ovako, visok je 182cm, tezak 80kg, zeli donje plocice, ima po tom dijelu sala, i oko ruku... U teretanu ide preko godinu, i ishrana je delimicno ok Vjezba po 3 dana pa 1 odmara

      Comment


      • #4
        Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji suplemenata?

        hrana,trening i tek onda suplementi..ne smije bit djelomično ok nego jako dobra..

        Comment


        • #5
          Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji suplemenata?

          suplementi ce samo potpomoc utjecaju zdrave prehrane.... ukratko ako mu je prehrana losa onda moze sve iskrenit u wc
          Trbusni se dobivaju 70% prehranom a 30% u teretani. Po mojoj nekoj procjeni

          Comment


          • #6
            Re: Sta mislite o ovoj kombinaciji suplemenata?

            Originally posted by CrnaŠaka View Post
            suplementi ce samo potpomoc utjecaju zdrave prehrane.... ukratko ako mu je prehrana losa onda moze sve iskrenit u wc
            Trbusni se dobivaju 70% prehranom a 30% u teretani. Po mojoj nekoj procjeni
            A od tih 30% preko 20% otpada na cardio...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment

            Working...
            X