Announcement

Collapse
No announcement yet.

izgradnja mišića bez suplemenata (bez whey i glukoze)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgradnja mišića bez suplemenata (bez whey i glukoze)

    mogu li se mišići izgradit bez whey i glukoze.. npr samo da poslije treninga pojedemo fetu kruha i pojedemo tunu npr. ili nešto što sadržava proteine?

  • #2
    Re: izgradnja mišića bez suplemenata

    moze,ja inace ne jedem kruh nego jedem onaj crni tost,pun je proteina,tri takve fete su ti 11g proteina i 8g ugljiko sa gotovo nista masti
    jedna obicna konzerva sardina od 100g ima 17 g proteina i 8g omege 3
    mozes sa hranom

    prednosti proteina su ti (whey) da su ti nakon sto ih popijes dostupni organizmu vec nakon 30 minuta,znaci brzo djeluju i hrane tijelo proteinima,proteinski prasak ima i dodataka kao sto je bcaa glutamin,inulin,razne druge aminokiseline.

    hranom mozes nadoknaditi sve to ali ces opteretit organizam,crijeva,zeludac,jetru bubrege sa toliko hrane,morat ces pazit da unosis dovoljno bjelancevina,mana ja sto se ne iskoristi sve za razliku od proteinskog praska sto pojedes,whey se iskoristi u organizmu i do 99%

    Comment


    • #3
      Re: izgradnja mišića bez suplemenata

      Originally posted by Adatar View Post
      moze,ja inace ne jedem kruh nego jedem onaj crni tost,pun je proteina,tri takve fete su ti 11g proteina i 8g ugljiko sa gotovo nista masti
      ajde ti jos jednom provjeri sastojke. u kruhu samo 8 grama UH? osim ako kruh nije od mesa ili posnog sira, ne vjerujem da je takvo nesto moguce.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: izgradnja mišića bez suplemenata

        Ja sam se šokirao nekidan kad sam vidio da 1 mala šugava fetica integralnog dvopeka ima 7g UH... mislim nemas sto vidjeti te fete, a 7 g UH...strasno... kakav od.jeb

        Comment


        • #5
          Re: izgradnja mišića bez suplemenata

          Originally posted by WTF View Post
          Ja sam se šokirao nekidan kad sam vidio da 1 mala šugava fetica integralnog dvopeka ima 7g UH... mislim nemas sto vidjeti te fete, a 7 g UH...strasno... kakav od.jeb
          odkad su to ugljiko toliko losi i nepozeljni?

          Comment


          • #6
            Re: izgradnja mišića bez suplemenata (bez whey i glukoze)

            mišići se ne izgrađuju samo od wheya, primarno je prehrana a whey je samo dodatak prehrani, tako da ono on pije whey, glukozu pa je zato takav ne drzi vodu.

            Comment

            Working...
            X