Announcement

Collapse
No announcement yet.

Efedrin/Kofein/Aspirin - kako i gdje ga kupiti mogu i dali djeluje stvarno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Efedrin/Kofein/Aspirin - kako i gdje ga kupiti mogu i dali djeluje stvarno?

    E imam pitanje oko Efedrin/Kofein/Aspirin (Ephedrine/Caffeine/Aspirin) kako i gdje ga kupiti mogu i dali djeluje stvarno?
    Da li je creatine u capsulama isto tako dobar kao onaj u prahu ili je cak i bolji ? jer imam onaj creatine capsule platinum
    l-carnitine njegovi efekti ?



    Dali ce ove vjezbe sa ovog videa u ovim levelima pomoci mi stvarno oko trbusnih ?
    hvala unaprijed za svaki odgovor

  • #2
    Re: Pozdrav

    Evo ovako, ako sam pogrjesio neka me neko od iskusnih ispravi.
    Kreatin u kapsulama isti kao i prah samo skuplji.
    L carnitin, kojega vec imas u tijelu pomaze strasport masti do mjesta gdje se one pretvaraju u energiju. Neki kazu da im je djelovao, neki ne.
    Efedrin/Kofein/Aspirin djeluje, ali to je psihoaktivna supstanca, ja to ne bih preporucio jer moze da dovede do raznih komplikacija. Neki ga cak ravnaju sa drogom. Dize radni tak kompletnog tijela, ubrzava rad srca, povisne pritisak, drhtanje ruku itd. Kao da si radio overclock procesora. Brze odradi posao ali mu smanjujes radni vijek. Uglavnom zabranjeno, a nista nije zabranjeno bez razloga.

    Uglavno dobra prehrana + dobar trening, kreatin da, ovo drugo ti ne treba.

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav

      http://www.building-body.com/forum/threads/25828-E-C-A-(efedrin-coffein-aspirin)

      http://www.building-body.com/forum/t.../28773-Efedrin
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav

        E ovako dobio sam creatine weider u capsulama i kako da ga koristim dali 3 puta dnevno u razmaku u koliko sati
        i koliko dugo
        ja mislim da je kvalitetan nije u onoj kutiji dosao

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav

          unesi 3-4 grama dnevno...i to je sva mudrost, neko voli prije treninga neko poslije, ne pravi neku pravu razliku
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav

            Znaci od 90 capsula sto imam 3 svaki dan da uzmem 5 sedmica,
            jel 3 odjednom ili u određenom vremenskom razmaku to mi nije jasno

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav

              koliko grama creatina ima u jednoj?



              vrijeme uzimanja kreatina nije toliko bitna...ponavljam: samo unesi 3-4 grama dnevno i to je sva mudrost
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav

                5 grama ima jedna capsula

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav

                  pa eto popij jednu prije treninga i to je to
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav

                    e pa to 5 grama he dobro svaki dan jednu!

                    Comment

                    Working...
                    X