Announcement

Collapse
No announcement yet.

koliko glukoze na 30g wheya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koliko glukoze na 30g wheya

    evo nabavio sam whey i sad ne znam koliko treba uzeti glukoze na 30g wheya? vido sam na forumu da na to utjece masa tijela ja imam 77kg i visok sam 180 bf mi je cca 12%....

  • #2
    Re: koliko glukoze na 30g wheya

    pa ja stvarno neznam vise neznam odakle ovakvi ljudi dolaze,nemoj me krivo shvatiti nevolim kritizirati ljude,ali jbt stvarno si prelijen i ti i ostali kao ti sto dolaze i pitaju stvari koje su 1242353469 puta spomenute na forumu,daj malo citaj pa onda pitaj sto ti nije jasno

    Comment


    • #3
      Re: koliko glukoze na 30g wheya

      Originally posted by mate31 View Post
      pa ja stvarno neznam vise neznam odakle ovakvi ljudi dolaze,nemoj me krivo shvatiti nevolim kritizirati ljude,ali jbt stvarno si prelijen i ti i ostali kao ti sto dolaze i pitaju stvari koje su 1242353469 puta spomenute na forumu,daj malo citaj pa onda pitaj sto ti nije jasno

      procito sam 300 puta i svi kazu drugacije...

      Comment


      • #4
        Re: koliko glukoze na 30g wheya

        uhh, ajde ovako stavi si 30 gr whey i 30 gr glukoze eto i mirna bosna haha

        Comment


        • #5
          Re: koliko glukoze na 30g wheya

          Originally posted by jozo13 View Post
          procito sam 300 puta i svi kazu drugacije...
          I opet ce svi reci drukcije. Eto kod mene zavisi jesam li na definiciji ili masi, po tome gledam koliko glukoze, kod nekog ne zavisi. Stavljaj koliko mislis da bi trebao.
          Ja bih ti odgovorio 20g kao sto sam odgovorio vecini, mate ti je rekao 30, sto ces sada :O 25?

          Comment


          • #6
            Re: koliko glukoze na 30g wheya

            u krivu si ilusion,treba kupiti farmacetsku vagu i staviti tocno 24,359 gr glukoze ili nece onda imati uopce napredka u miicnoj masi

            Comment


            • #7
              Re: koliko glukoze na 30g wheya

              Originally posted by mate31 View Post
              u krivu si ilusion,treba kupiti farmacetsku vagu i staviti tocno 24,359 gr glukoze ili nece onda imati uopce napredka u miicnoj masi

              ti sigurno imas 14 godina pa govoris ovako glupe fore, ako nemas onda ti je moztak razvijen koda imas 14 godina

              Comment


              • #8
                Re: koliko glukoze na 30g wheya

                Originally posted by jozo13 View Post
                ti sigurno imas 14 godina pa govoris ovako glupe fore, ako nemas onda ti je moztak razvijen koda imas 14 godina
                al makar zna kolko glukoze treba staviti u PWM

                Comment


                • #9
                  Re: koliko glukoze na 30g wheya

                  Originally posted by zsx View Post
                  al makar zna kolko glukoze treba staviti u PWM


                  to se nauci, nema veze sa inteligencijom

                  Comment


                  • #10
                    Pomoc oko uzimanja glukoze

                    Evo poceo sam nedavno da koristim proteine poslije treninga oko 30 grama na mojih 85 kg,a sad citam tu da treba uzimati i glukuozu s proteniom pa me zanima,posto sam u fazi definicje dali da uzimim glukozu sa weyom ili ne? i naravno koliko da stavim grama ako treba da uzmimam? hvala

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc oko uzimanja glukoze

                      Originally posted by dimitrov1993 View Post
                      Evo poceo sam nedavno da koristim proteine poslije treninga oko 30 grama na mojih 85 kg,a sad citam tu da treba uzimati i glukuozu s proteniom pa me zanima,posto sam u fazi definicje dali da uzimim glukozu sa weyom ili ne? i naravno koliko da stavim grama ako treba da uzmimam? hvala
                      Ono što mišiću treba, nakon iscrpljenja, su brzi ugljikohidrati (glukoza i sl.) i brzi proteini (whey), poželjno: otopljeni u vodi, radi brže apsorpcije. Naravno, potrebno je i da se u pravom trenutku izluči inzulin “kako bi upravo unesenim nutritijentima osigurao "prijevoz" do misica.”

                      Probaj sa 60g glukoze,pa vidi.

                      Comment

                      Working...
                      X