Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin + l-karnitin: idu li zajedno, te ako da kako ih piti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin + l-karnitin: idu li zajedno, te ako da kako ih piti?

    Pitanje, nadam se da nije bilo.. kreatin i L-karnitin, idu li zajedno, te ako da kako ih piti?
    Oboje je u kapsulama, visina 181cm, težina 85kg, atletika 100m, svaki dan trening 1h, svaki drugi dan 300 program.
    Cilj, dobiti na brzini i "atletski izgled".
    Molim odgovor

  • #2
    Re: Kreatin + l- karnitin

    pitanje je na mijestu.kreatin je dobar i koristi ga,ali pobogu zasto l-karniti,biti cu iskren i reci cu ti ako si ga kupio popij ga mozes sa kreatinom nije problem ali nemoj vise kupovati jer kako bi to rekao,bacas pare u vjetar ali doslovno hehe. rade si kupi kofeinske tablete ako zelis energije,koncentracije i malo vecu izdrzljivostt

    Comment


    • #3
      Re: Kreatin + l- karnitin

      Originally posted by mate31 View Post
      pitanje je na mijestu.kreatin je dobar i koristi ga,ali pobogu zasto l-karniti,biti cu iskren i reci cu ti ako si ga kupio popij ga mozes sa kreatinom nije problem ali nemoj vise kupovati jer kako bi to rekao,bacas pare u vjetar ali doslovno hehe. rade si kupi kofeinske tablete ako zelis energije,koncentracije i malo vecu izdrzljivostt

      šta ti lupetaš?

      Comment


      • #4
        Re: Kreatin + l- karnitin

        gledaj ako nemas sto pametnije napistai nemoj uopce komentirati,ovako samo glup ispadas,ako se neslazes sa onim sto sma ja napisao slobodno mi pokazi(dokazi) da sam u krivu. sto hoces reci da l-karnitin djeluje ma daj molim te

        Comment


        • #5
          Re: Kreatin + l- karnitin

          nepismen si i nemaš nikakvo znanje a djeliš savjete drugima...

          analiziraj svoj prošli post još jednom pa ćeš vidjeti zašto ti ovo pišem

          Comment


          • #6
            Re: Kreatin + l- karnitin

            gledaj za pravopis su mi vec govorili svasta i bmk,gledaj nisam vise u skoli zavrsena je tako da me je briga za pravopis.ugl to nije bitno.
            ajde sad lijepo mi odg pa cemo normalno raspravljati.
            po cemu ja to nemam znanja? i ja sam analizirao svoj post i nevidim u cemu je problem,ajde kazi mi u cemu ja to nisam bio u pravu u postu u kojem sam napisao

            Comment


            • #7
              Re: Kreatin + l- karnitin

              Alo dečki pa dajte, čemu svađanje, tražio sam pomoć..

              Comment


              • #8
                Re: Kreatin + l- karnitin

                Kreatin ti pomaze u snazi i pumpa vodu u misice, takoder dobar je za definiciji i masu. A l-karnitin pomaze u topljenju masnih naslaga, jedni govore da je bezveze jedni da nije... Uglavnom mozes pit i jedno i drugi i moze ti samo pomoci a ne odmoci. Sretno
                “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                Comment


                • #9
                  Re: Kreatin + l- karnitin

                  Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                  nepismen si i nemaš nikakvo znanje a djeliš savjete drugima...

                  analiziraj svoj prošli post još jednom pa ćeš vidjeti zašto ti ovo pišem
                  ja podrzavam kolegu, i isto mislim da je karnitin smece,
                  zabluda jedna, ljudi se nadaju necemu dzaba, postoji mnogo bolji izbor gdje uloziti novac

                  I po cemu si procijenio da nema nikakvo znanje ? decko je na mjestu, vjeruj mi, ne sudi knjizi po koricama, i daj nam ti svojE misljenje da cujemo , pa mozda i ja karnitinom se "izdefinisem"
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kreatin + l- karnitin

                    za "atletski izgled" prehrana treba bit tip-top... s obzirom da nisi napisao dal jos nesto koristis od suplemenata, ja bi ti preporucio da umjesto l-karnitina uzmes glutamin i omegu 3...ja sam 3 tjedna na low carb, 4 x 45min kardio tjedno, 3 x tegovi, a od suplemenata koristim whey,creatine,glutamin,omegu, vitamine dual tabs od twin laba, vit c...i mogu rec da se polako vide rezultati,nista pretjerano ali salo ide dole, a misici zasada relativno ostaju

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kreatin + l- karnitin

                      Originally posted by toroope View Post
                      za "atletski izgled" prehrana treba bit tip-top... s obzirom da nisi napisao dal jos nesto koristis od suplemenata, ja bi ti preporucio da umjesto l-karnitina uzmes glutamin i omegu 3...ja sam 3 tjedna na low carb, 4 x 45min kardio tjedno, 3 x tegovi, a od suplemenata koristim whey,creatine,glutamin,omegu, vitamine dual tabs od twin laba, vit c...i mogu rec da se polako vide rezultati,nista pretjerano ali salo ide dole, a misici zasada relativno ostaju
                      Kako onda Bolt maže po Big Macu i tih sr*njima?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kreatin + l- karnitin

                        Originally posted by mile View Post
                        Kako onda Bolt maže po Big Macu i tih sr*njima?
                        fita makrose, i ne postoji jedna univerzalna prehrana za svaku drugu osobu dobra prehrana je nešto drugo.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kreatin + l- karnitin

                          nisam neki strucnjak al sam siguran da ni Bolt ne maze big mac dok se priprema za natjecanje...i kao sto dino kaze makrosi, i nismo svi isti...isto tak bi se mogo zapitat kako jedan michael phelps moze pojest 12000 kcal (ili kolko vec) u jednom danu?...isto tako mislim da nije isto kad si pocetnik,imas skembicu i cilj ti je dobit plocice za 2mj, i kad imas 2m, pun k* misicne mase i kad si usain bolt...drugaciji je metabolizam i sve...
                          Last edited by toroope; 17-04-13, 20:26.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kreatin + l- karnitin

                            Baš je rekao da jede ta go*na prije natjecanja. Ako se ne varam na na OI-a 2008.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kreatin + l- karnitin

                              Originally posted by mile View Post
                              Baš je rekao da jede ta go*na prije natjecanja. Ako se ne varam na na OI-a 2008.
                              Valjda si svjestan da nije natural?
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment

                              Working...
                              X