Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji suplement da pocnem koristiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji suplement da pocnem koristiti?

    Pozdrav Mozda sam omasio temu,ali nisam mogao postaviti u rubriku "Suplementi" jer je zakljucana.
    U teretanu idem vec 8 mjeseci,za tih 8 mjeseci dobio sam na kilazi sve prirodnim putem,dok nisam dosao do situacije kad ne mozes ni 2kg da nabijes za 2 mjeseca.Mislim da je vreme da pocnem koristiti neki suplement.Interesuje me samo sta je bolje:Activlab Mass Up ili da uzmem Whey Geiner?Ne znam sta je pogodno za mene,imam izrazenu svaku misicnu grupu,samo sto to treba malo "volumena" Da li Whey Geiner ili Mass Up ?

  • #2
    Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

    kakav je to tvoj prirodni put ?

    imaš izraženu svaku mišiću skupinu? pa nije ni čudno kad se pogleda tvoja kilaža i visina


    jedi više i kile će doć (kvalitetno jedi)
    whey + dekstroza poslije treninga

    ako su teme zaključane za postanje u njima, nisu za čitanje, zato čitaj

    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

      Pa dobro,nisam planirao da bildam,da budem kao tenk,dosta bi mi bilo 75kg Prehrana je ok,trening isto,gledao sam i mass up i whey geiner,imaju slicnu nutritivnu vrednost,pa ne znam sta da uzmem.Citao sam,neki kazu da od gejnera nema nista,neki kazu da je dobar...najbolje je da sam probam

      Comment


      • #4
        Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

        Originally posted by Slavenko95 View Post
        Pa dobro,nisam planirao da bildam,da budem kao tenk,dosta bi mi bilo 75kg Prehrana je ok,trening isto,gledao sam i mass up i whey geiner,imaju slicnu nutritivnu vrednost,pa ne znam sta da uzmem.Citao sam,neki kazu da od gejnera nema nista,neki kazu da je dobar...najbolje je da sam probam
        očito nešto nije ok, čim kilaža stoji

        ja sam ti reko svoje mišljenje, a i mišljenje većine na formu

        najvažnija je prehrana
        a gainer ti ne treba, bolje kupit whey i dekstrozu

        al ti kako oćeš
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

          Originally posted by Slavenko95 View Post
          Pozdrav Mozda sam omasio temu,ali nisam mogao postaviti u rubriku "Suplementi" jer je zakljucana.
          U teretanu idem vec 8 mjeseci,za tih 8 mjeseci dobio sam na kilazi sve prirodnim putem,dok nisam dosao do situacije kad ne mozes ni 2kg da nabijes za 2 mjeseca.Mislim da je vreme da pocnem koristiti neki suplement.Interesuje me samo sta je bolje:Activlab Mass Up ili da uzmem Whey Geiner?Ne znam sta je pogodno za mene,imam izrazenu svaku misicnu grupu,samo sto to treba malo "volumena" Da li Whey Geiner ili Mass Up ?
          Originally posted by Slavenko95 View Post
          Pa dobro,nisam planirao da bildam,da budem kao tenk,dosta bi mi bilo 75kg Prehrana je ok,trening isto,gledao sam i mass up i whey geiner,imaju slicnu nutritivnu vrednost,pa ne znam sta da uzmem.Citao sam,neki kazu da od gejnera nema nista,neki kazu da je dobar...najbolje je da sam probam
          gaineri su *****i..u kratkom roku dođeš ko tenk pa moraš da paziš..

          Comment


          • #6
            Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

            ako uzmeš gainer uzmeš neki kvalitetan npr....NITROMAX...POWER MASS GAINER XTREME...MYO MAX...ISO MASS GAINER XTREME
            kod njih uz sređenu prehranu nema greške

            Comment


            • #7
              Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

              imam jedno možda glupo pitanje ali kaj da se radi

              danas sam za pwm izmješo u zdjelicu 2 jaja i zobene i 0,1% mlijeko i to sa žlicom samo stavio u usta i proguto znaci bez žvakanja, pa sam bas kasnije razmišljo valja li to tako ili bi trebalo ipak sažvakat ili samljet blenderom kako bi ti proteini iz sjemenaka "izašli". ako me kužite!?

              edit: ovo je trebalo ići pod "chat prehrana " a čito sam ovo pa zabunom tu napiso....
              Last edited by marko15; 28-04-13, 21:36.

              Comment


              • #8
                Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

                Originally posted by marko15 View Post
                imam jedno možda glupo pitanje ali kaj da se radi

                danas sam za pwm izmješo u zdjelicu 2 jaja i zobene i 0,1% mlijeko i to sa žlicom samo stavio u usta i proguto znaci bez žvakanja, pa sam bas kasnije razmišljo valja li to tako ili bi trebalo ipak sažvakat ili samljet blenderom kako bi ti proteini iz sjemenaka "izašli". ako me kužite!?

                edit: ovo je trebalo ići pod "chat prehrana " a čito sam ovo pa zabunom tu napiso....
                Koliko gluposti si ti u jednom postu napisao
                1. ne jedes sirova jaja!
                2. proteini iz sjemenaka? NE RACUNAS PROTEINE IZ ZOBENIH (samo proteini zivotinjskog podrijetla se racunaju)
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #9
                  Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Koliko gluposti si ti u jednom postu napisao
                  1. ne jedes sirova jaja!
                  2. proteini iz sjemenaka? NE RACUNAS PROTEINE IZ ZOBENIH (samo proteini zivotinjskog podrijetla se racunaju)
                  ok, sirova jaja su bila greska, od sada ce biti kuhana

                  ali ne razumijem ovo 2. da ne racunam proteine iz zobenih ? kaj ti to znaci?


                  sad sam naso ovo

                  "Imaju li proteini biljnog podrijetla manju hranjivu vrijednost?
                  Naravno da ne!
                  Last edited by marko15; 29-04-13, 08:54.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

                    u kombinaciji s jajima koji imaju potpuni aminokiselinski profil zašto ne brojati zobene jer se zna da ako ih jedemo uz cjelokupni izvor onda i one sudjeluju u sintezi

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koji suplement da pocnem koristiti?

                      jesi pročitao cijelu temu?

                      vjerujem da nisi, i nadam se da hoćeš

                      a za početak ću reć samo ovo: onaj tekst je sa neke stranice o prijateljima životinja, a dalje vidi sam...
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment

                      Working...
                      X