Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet oko suplementacije - Sta bi vi jos dodali kako bi povecali snagu / muskulnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjet oko suplementacije - Sta bi vi jos dodali kako bi povecali snagu / muskulnu masu

    Pozdrav iz Makedonije, treniram vec 3 godine u teretani trenutni cilj mi je lagano da gradim kvalitetnu masu sa sto manje masti. (prehrana mi je sredjena 150gr proteina dnevno i 200kalorijski plus svaki dan) Momentalno sam 170cm visine i oko 70kg, 22 godine. Maksovi su mi 100kg na bencu, 145kg na mrtvom, 125kg na cucnju.

    Od suplementacije trenutno koristim:

    1.Multivitamin A-Z (2 tablete na dan)
    2.Vitamin C (500mg na dan)
    3.Whey+Casein (40gr nakon treninga od toga #30gr protein#)
    4.Kreatin monohidrat (3gr ujutru)
    5.BCAA (7gr pre treninga)
    6.B-complex (1tb pre treninga)
    7.Helirani cink 25mg, Magnezij karbonat 400mg, Vit B6 10mg (pre spavanja)
    8.Muscleprime AllMax (1 doza, samo danima kad mi treba ekstra energije)

    Sta bi vi jos dodali kako bi povecali snagu / muskulnu masu koju bi mogao da dobijem.

  • #2
    Re: Savjet oko suplementacije

    imas osnovu, cak me pozitivno iznenadila kolekcija vitamina i minerala

    ako vec imas visak love no reaktor neki, ili beta K za snagu..a taj dio s masom, jebga, samo podebljaj ishranu ne treba ti suplement
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • #3
      Re: Savjet oko suplementacije

      prijatelju 3 godine u teretani i samo 70kg, pa kog ti *****??

      Comment


      • #4
        Re: Savjet oko suplementacije

        Originally posted by shpica View Post
        prijatelju 3 godine u teretani i samo 70kg, pa kog ti *****??
        Sto fali ako bf nije velik to je super prijatelju nedaj da te kilaza zavara.

        Comment


        • #5
          Re: Savjet oko suplementacije

          i ja trenutno imam 70 kg pa sta

          nego ovaj uzmi gainer kakav dobar, pa s wheyom mijesaj ga, malo jos suficita da dobijes, ako vec iz hrane ne mozes, npr ujutro uz zobene i whey, prije treninga i posle treninga po pola mjerice gainera dodas to ti je jos dodatnih sigurno + 500 cal jer vidim imas novca za "bacanje"

          kupi brdo dijetskog kikirikija,krekera riznih,itegralni keks s suhim grozdjem ili ovsenim i tako malo vlakna pojacas,i doveo si u savrsenstvo sve pod uslovom da ti je hrana vec na nivou, ovo ce ti dat dobrog suficita bolje je ovo nego neki snikers jesti i cokolade
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment

          Working...
          X