Announcement

Collapse
No announcement yet.

Body&fit kompanija iskustva ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Body&fit kompanija iskustva ?

    Pozdrav svima novi sam i nigdje nisam mogao pronaci bilo kakva iskustva o navedenoj kompaniji i njihovim suplementima i planiram uzeti njihov total protein do sada sam pio od twinlaba i pokazao se odlicnim ali malo manje pristupacnim zbog izbora u mom gradu i cijene, pa me zanima ima li bilo ko iskustvo sa ovom kompanijom ?

  • #2
    Re: Body&fit kompanija iskustva ?

    gdje planiras nabavit body en fit ? kod koga
    inace nadaleko najeftiniji proizvodjaci dodataka su oni za*ebali su biotech
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Body&fit kompanija iskustva ?

      ja samo znam da oni proizvode whey s okusom nutelle, da znate
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Body&fit kompanija iskustva ?

        U Zivinicama prodaje neko ako hoces mogu ti dat link pik profila

        Comment


        • #5
          Re: Body&fit kompanija iskustva ?

          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Body&fit kompanija iskustva ?

            Tvoje dosadanje iskustvo sa ovim kakvo je ?

            Comment


            • #7
              Re: Body&fit kompanija iskustva ?

              Originally posted by Tuzla97 View Post
              U Zivinicama prodaje neko ako hoces mogu ti dat link pik profila
              ma sve znam , lokaciju , cesto sam tu, valjda si upucen da dodatci ishrani su samo nadopuna,pravilnoj obilnoj izbalansiranoj ishrani, i ako ces se samo na njih oslonjati i cekati napredak , gubis vrijeme dzaba
              pozzz


              btw. i ja sam imao kantu perfectiona 4,5 kg od stracatele
              haha
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Body&fit kompanija iskustva ?

                Upucen sam i razumijem ja to sve nego cisto me zanimalo dosta sam citao o raznim kompanijama ali o ovoj nisam naso nista a cijena je odlicna pa malo da se raspitam i naravno ishrana je broj 1 !

                Comment

                Working...
                X