Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

    Pozdrav ekipa.

    Evo imam pitanje za one koje su se mozda susreli sa ovime, ili opet nesto znaju o ovim proizvodima, pa me zanima sta kazete, sto je bolje od ovo dvoje?

    I da, dali je velika razlika izmedu Horse power-a i Horse power X-a ? Pio tko? Kakvi su rezultati ?

    Hvala svima unaprijed.
    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

  • #2
    Re: Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

    Za Jumbo sam čuo samo riječi pohvale, i da ima učinka i to jako dobrog, za Horsepower nisam ništa čuo

    Comment


    • #3
      Re: Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

      I jedno i drugo je odlicno sad zavisi sta ocekujes od jednog a sta od drugog.

      Comment


      • #4
        Re: Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

        rezultati, a de nam pojasni malo sta podrazumijevas pod tom stavkom, tj sta bi ti ocekivao neke misice ?
        Mali priliv snage,bolja koncentracija na treningu, i dobar pump,(ma da i placebo ce ucinit svoje,vjerovanjem, davanjem signala u mozak i ocekivanja enormnih stvari,jace ces trenirat,bit ces suvise nabrijan ispocetka kasnije ces vidit da si se dzaba mučio pit taj hors power,odvratnog ukusa, to je nesto najneukusnije sto sam ikad progutao) , i to je to sto mozes ocekivat od ovog preparata,
        zna se sta je glavno i sta daje rezultate u Bb.
        ja godinu dana nisam nikakvog pre workouta uzeo na bazi NO
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

          Originally posted by SemaMare View Post
          rezultati, a de nam pojasni malo sta podrazumijevas pod tom stavkom, tj sta bi ti ocekivao neke misice ?
          Mali priliv snage,bolja koncentracija na treningu, i dobar pump,(ma da i placebo ce ucinit svoje,vjerovanjem, davanjem signala u mozak i ocekivanja enormnih stvari,jace ces trenirat,bit ces suvise nabrijan ispocetka kasnije ces vidit da si se dzaba mučio pit taj hors power,odvratnog ukusa, to je nesto najneukusnije sto sam ikad progutao) , i to je to sto mozes ocekivat od ovog preparata,
          zna se sta je glavno i sta daje rezultate u Bb.
          ja godinu dana nisam nikakvog pre workouta uzeo na bazi NO
          Nekad dobro dođe kad ti malo opadne motivacija pa uzmes to i jedva ckead da ides na trening hehe ali svakako poslije par puta se vrati na normalu.

          Comment


          • #6
            Re: Jumbo(Scitec Nutrition) ili Horse power(Ultimate nutrition)

            Ma zanimalo me samo dali ima tko iskustva sa njima i kakvi su, iako sto se tice okusa i ovaj sad Attack je isto odvratan, ali se guta nekako, haha
            "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
            --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

            Comment

            Working...
            X