Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey + gainer + kreatin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whey + gainer + kreatin

    Pozdrav.
    Naime pijem whey skoro 15 dana i sad jako jeftino mi je ispalo da uzmem MASS UP gainer od ActivLaba i takodjer kreatin od ActivLaba. Znaci ovo bih malo mijesao nekako sa wheyom da dovrsim ovaj mjesec, jer ne dodje puno ovog gainera oko 1200g. Zanima me da li se isplati uzeti kreatin i gainer za nekih 25 eurica ?

    I ako da, kako ovo 3 da pijem najbolje ?

    hvala

  • #2
    Re: Whey + gainer + kreatin

    Gainer se daleko vise dozira od wheya tako da ces ga brzo i potrositi. Od Activlaba mi se sviđa ovo novo sto je izaslo gainbody 1,5 kg. Neznam, bolje uz 5-6 obroka ubacivat uz njih whey 2-3 puta na dan nego gainer ali eto moje misljenje. Ako to 3 hoces da pijes sto isto neces pogrijesti jer kako vidim mrsav si onda ubacuj gainer poslije obroka ili izmedju obroka. A whey i kreatin ostavi za poslije treninga. Gainer nemoj pred spavanje..

    Comment


    • #3
      Re: Whey + gainer + kreatin

      Originally posted by Viper View Post
      Gainer se daleko vise dozira od wheya tako da ces ga brzo i potrositi. Od Activlaba mi se sviđa ovo novo sto je izaslo gainbody 1,5 kg. Neznam, bolje uz 5-6 obroka ubacivat uz njih whey 2-3 puta na dan nego gainer ali eto moje misljenje. Ako to 3 hoces da pijes sto isto neces pogrijesti jer kako vidim mrsav si onda ubacuj gainer poslije obroka ili izmedju obroka. A whey i kreatin ostavi za poslije treninga. Gainer nemoj pred spavanje..
      Pa ovo mi moze trajati oko 7 dana, 1200g a i jeftino je kosta, 9eura tako da se isplati

      Mozel da pijem whey ujutro i navece, a gainer poslije treninga uz kreatin npr ?

      Comment


      • #4
        Re: Whey + gainer + kreatin

        Originally posted by Aldiin View Post
        Pa ovo mi moze trajati oko 7 dana, 1200g a i jeftino je kosta, 9eura tako da se isplati

        Mozel da pijem whey ujutro i navece, a gainer poslije treninga uz kreatin npr ?
        Moze

        Comment


        • #5
          Re: Whey + gainer + kreatin

          Brate, ti na 175 visine, i na 55 hg težine treba da krkaš kao lud da bi bilo šta postigao...


          Jedi 5 puta dnevno i ne filozofiraj.....

          Tovi se i idi u tertanu ako misliš biti čoovek...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Whey + gainer + kreatin

            Originally posted by Dača View Post
            Brate, ti na 175 visine, i na 55 hg težine treba da krkaš kao lud da bi bilo šta postigao...


            Jedi 5 puta dnevno i ne filozofiraj.....

            Tovi se i idi u tertanu ako misliš biti čoovek...
            Vala i to sto kazes nisam mu trebao reci da ne unosi gainer pred spavanje jer on moze.

            Comment


            • #7
              Re: Whey + gainer + kreatin

              Originally posted by Viper View Post
              Vala i to sto kazes nisam mu trebao reci da ne unosi gainer pred spavanje jer on moze.
              Pa jel mi bolje onda whey poslije treninga a gainer navece ?

              Comment


              • #8
                Re: Whey + gainer + kreatin

                ne valja gainer navecer, previse šećera
                prodji malo po tudjim jelovnicima i vidi sto drugi jedu
                valjda ima razlog zasto nitko ne pije gainere navecer

                Comment


                • #9
                  Re: Whey + gainer + kreatin

                  Ima al vala ako je bas mrsav moze mu se. Pij ako nemas dextrozu pij gainer poslije treninga.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Whey + gainer + kreatin

                    ako se hoce udebljati neka jede vise tokom dana

                    Comment


                    • #11
                      Re: Whey + gainer + kreatin

                      Gaineri su ionako u vecini veliki fileri secera, cast rijetkim iznimkama. Bolje se koncentriraj na prave obroke a ovaj gainer si ostavi sa strane ako ti bas zaskripi da nemas pripremljen obrok pa da ti posluzi kao meal replacement.

                      Comment

                      Working...
                      X