Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako uzimati kreatin i whey skupa? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako uzimati kreatin i whey skupa? :)

    Pozdrav!
    Navršio sam sada 18.godina. Pijem proteine vec duze,no sada sam uzeo i kreatin pa me zanima kako ga kombinirati i kako ga uzimati sa proteinima(whey). Unaprijed hvala!

  • #2
    Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

    samo nikako nemoj mijesat to dvoje... prenabildat ces se

    Comment


    • #3
      Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

      whey+kreatin+glukoza+voda to je to...vode staviš više manje zavisi kako voliš

      Comment


      • #4
        Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

        Originally posted by Armani View Post
        whey+kreatin+glukoza+voda to je to...vode staviš više manje zavisi kako voliš
        Kako tijekom dana uzimati kreatin a kako proteine s obzirom na vrijeme treninga?

        Comment


        • #5
          Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

          Originally posted by cirus_12 View Post
          Kako tijekom dana uzimati kreatin a kako proteine s obzirom na vrijeme treninga?
          Proteine kad oćeš, ujutro, posli treninga, kao medjuobrok...
          Kreatin vise manje isto.
          Uzmi ih zajedno u PWM, 5 grama kreatina, mjerica wheya i glukoza, voda smiskas i popijes.
          Kreatina vise od 5-10 grama ti ne triba, protein koristi uvijek u PWM, a ostalo kako bi nadopunio ciljane unose P u danu, najekonomičnije)...
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #6
            Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

            Da se ubacim na temu , mozeli se bit bez glukoze? znaci samo whey i kreatin.? i naravno punoo vode
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • #7
              Re: Kako uzimati kreatin i whey skupa?

              nemojte se zavaravat s tom misterionom vodom, znam ih dost koji rokaju kreatin i onda piju ogromne koliine vode, cak tolike kolicine vode da ne mogu vise jest ni obroke, koja je svrha tog?

              moj savjet: pij kreatin u pwmu, jedi normalno po planiranoj prehrani i poslje svakog obroka popi 3-4 deci vode, tak ces najvise postic..
              WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

              Comment

              Working...
              X