Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

    Bok svi!

    Uglavnom imam problem, htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti? Jako mi se skratilo vrijeme kompletnog treninga, valjda zbog opće iscrpljenosti ili nešta.

    Jel bi bilo dobro da probam ovo >> kao moji dečki jako hvale, probali prošli tjedan - koje je vaše mišljenje?

    www.building-body.com/shop/platinum-pre-300-g



    Puno hvala unaprijed na odgovoru!
    "If you can't explain it simply, you don't know it well enough"

  • #2
    Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

    Smanji težinu i/ili počni jest.
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

      ajd samo objasni sto znaci:
      "htio bih dulje izdrzati izmedju serija"
      ?

      izmedju serija se odmara

      Comment


      • #4
        Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

        Za početak, kako se hraniš?
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

          Originally posted by Bilderpočetnik View Post
          Bok svi!

          Uglavnom imam problem, htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti? Jako mi se skratilo vrijeme kompletnog treninga, valjda zbog opće iscrpljenosti ili nešta.

          Jel bi bilo dobro da probam ovo >> kao moji dečki jako hvale, probali prošli tjedan - koje je vaše mišljenje?

          www.building-body.com/shop/platinum-pre-300-g



          Puno hvala unaprijed na odgovoru!
          To svakako neće da škodi...

          U svakom slučaju suplementacija je više nego poželjna...

          Znači vitamini, omega 3, Cink, Magnezijum, Creatin, whey, dekstroza (posle treninga)... To ti je osnova...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

            Bok,

            ma prehrana mi je zbalansirana, do prije neke dvije godine bio sam vegetarijanac, sad sam se prebasio na piletinu/puretinu i morsku ribu. Imam oats&whey i slow releaze navčer... magnezij ...
            "If you can't explain it simply, you don't know it well enough"

            Comment


            • #7
              Re: Htio bi dulje izdržati između serija, pa me zanima jel mi možete šta preporučiti?

              Eh, nista nisi napisao. Konkretno kako ti izgleda hrana u jednom danu, koliko P, UH i M unosis? Normalno da nemas snage ako, npr., jedes 50 grama UH dnevno. "Meso i riba" mi nista ne govori.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment

              Working...
              X