Announcement

Collapse
No announcement yet.

GAINER - Kucni Recepti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GAINER - Kucni Recepti

    Evo otvaram temu u nadi da ce sto vise ljudi iznijeti svoje ideje kako na relativno zdrav, ukusan i kvalitetan nacin sloziti bombastican gainer koji ce popunjavati kalorijsku rupu u dnevnom unosu macrosa/kalorija.

    Evo ja sam slozio jedan za pocetak i ukusan je show

    dakle:

    100g choco balls ( Špar 750g = 20 kn)
    1x banana
    50g marmelade
    60g wheya bez okusa
    2 dl mlijeka 0.5% mm + ostatak voda


    P: cca 65g
    UH: cca 140g

    KCAL = cca 800

    Prakticirati cu ga ujutro pri buđenju kao prvi obrok.


    IMG_9810.JPG
    IMG_9811.JPG
    IMG_9812.JPG
    IMG_9814.JPG
    IMG_9817.JPG
    IMG_9818.JPG
    IMG_9819.JPG
    Attached Files

  • #2
    Re: GAINER - Kucni Recepti

    Izgleda odlicno , odma cu ovako ujutro napravit , hvala puno
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

    Comment


    • #3
      Re: GAINER - Kucni Recepti

      Bomba, kakvog je okusa?
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: GAINER - Kucni Recepti

        Pozz WTF imam pitanje jel to sveukupno 800 kcal i kolko to grama odnosno mL ispadne iz toga

        Comment


        • #5
          Re: GAINER - Kucni Recepti

          Ukupno oko 800 kcal ( p.s sad sam slozio jos jedan i ubacio med te ga napravio u gusto da se zlicom jede - brutala )

          Koliko vode i mlijeka stavis toliko dobijes, posto sam sad napravio bas bas gusto dobio sam oko pola litre ali ne napitka vec moram zlicom jesti

          IMG_9822.JPG
          Last edited by WTF; 03-10-13, 20:00.

          Comment


          • #6
            Re: GAINER - Kucni Recepti

            ufff hebeno ja isto obozavan mixat,lipo je i prakticno za nabacit brzo kalorijice,taman san napravija cudomix i vrh je okusa,100g zobenih,50g integralne rize,100grama posnog,po mirice wheya,cimet,jagode,vocni jogurt s malo masti,i malo peanut buttera

            Comment


            • #7
              Re: GAINER - Kucni Recepti

              Definitivno cu probati. Napokon netko s idejom da objavi da se mogu igrati blenderom hehe.
              Javim kad probam, i poslikam naravno

              Comment


              • #8
                Re: GAINER - Kucni Recepti

                heheheh to to ja stalno eksperimentiran s njin,znan uvalit po frizidera unutra

                Comment


                • #9
                  Re: GAINER - Kucni Recepti

                  Imam još jedno pitanje WTF Jel mogu napraviti ovaj gainer navečer a ujutro ga jesti ? neće se ništa pokvariti ili nešto i da li ga onda treba držati u frižideru ? iili mogu i ovako da mi nebude prehladan

                  Comment


                  • #10
                    Re: GAINER - Kucni Recepti

                    Pa ja ga i spremam navecer za ujutro i drzim ga u frizideru a nema se sto pokvariti do ujutro ako bude van frizidera ( valjda ).

                    Comment


                    • #11
                      Re: GAINER - Kucni Recepti

                      extra,
                      ja ujutro takodje pravim ovako nesto, za izum blendera treba ljudima dat nobelovu nagradu
                      evo mog pocetka dana :
                      -3 deca mlijeka (nije deca durabolin, nego dec-skraceno od decilitar )
                      -150 gr zobenih
                      -5-6 komada plazme
                      -2 mjerice whey
                      -banana , jedna nekad i dvije
                      i malo meda, il dextroze oko pola litre napitka bude lagano, po jutru dan se poznaje
                      Last edited by SemaMare; 05-10-13, 16:43.
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: GAINER - Kucni Recepti

                        2 banane
                        4 bjelanjka
                        4 dl mlijeka
                        2 velika žlica meda
                        30g whey proteina od vanilije
                        200g svježeg posnog sira
                        Last edited by zv0; 05-10-13, 19:03.

                        Comment


                        • #13
                          Re: GAINER - Kucni Recepti

                          Originally posted by WTF View Post
                          Definitivno cu probati. Napokon netko s idejom da objavi da se mogu igrati blenderom hehe.
                          Javim kad probam, i poslikam naravno
                          Malo ću skrenuti s teme..zanima me ovaj dio o blenderu..vidim da je Quadro..ako je noviji zanima me gdje si ga kupio i koliko si ga platio? I od koliko je ml posuda, čini mi se 750 ili je to 1750, ne vidi se baš dobro..?
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • #14
                            Re: GAINER - Kucni Recepti

                            Kupio sam ti ga online preko stranice emezzette (valjda se tako pise).
                            Ubij me ako se sjecam koliko sam ga platio ali nekako me u magli sjecanje vuce na nekih 200 - tinjak kuna. Mislim da je neka akcija bila.
                            1750 ml je inace.
                            I kad smo kod marke quadro da i ja odem off topic nikad mi se nista od quadra nikad nije pokvarilo, bas nikad. Za razliku od ostalih pretplacenih marki.
                            Mislim da je blender manje vise "blender" i da nema nekih mudrolija oko odabira. Pazi samo da ti je posuda malo veca ( 1750 ml je taman ) a sve ostalo je nebitno. Osim cijene

                            Comment


                            • #15
                              Re: GAINER - Kucni Recepti

                              Originally posted by WTF View Post
                              Kupio sam ti ga online preko stranice emezzette (valjda se tako pise).
                              Ubij me ako se sjecam koliko sam ga platio ali nekako me u magli sjecanje vuce na nekih 200 - tinjak kuna. Mislim da je neka akcija bila.
                              1750 ml je inace.
                              I kad smo kod marke quadro da i ja odem off topic nikad mi se nista od quadra nikad nije pokvarilo, bas nikad. Za razliku od ostalih pretplacenih marki.
                              Mislim da je blender manje vise "blender" i da nema nekih mudrolija oko odabira. Pazi samo da ti je posuda malo veca ( 1750 ml je taman ) a sve ostalo je nebitno. Osim cijene
                              To je ovaj vjerojatno: http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...uadro-bt-600g/

                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment

                              Working...
                              X