Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koja je razlika između proteina i aminokiselina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je razlika između proteina i aminokiselina?

    Pozdrav.
    Kao početniku, zanima me koja je razlika između proteina i aminokiselina ? Svi znamo da se protenini sastoje od aminokiselina ( esecijalne i neesecijalne ) Pa me zanima, je li svejedno da li se uzimaju proteini ili amonokiseline ?

  • #2
    Re: Proteini-Aminokiseline ?

    odprilike kao da te pitam jel isto da ti prepisem svoju kucu ili 10.000 cigla
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Proteini-Aminokiseline ?

      Originally posted by Beowulf View Post
      Pozdrav.
      Kao početniku, zanima me koja je razlika između proteina i aminokiselina ? Svi znamo da se protenini sastoje od aminokiselina ( esecijalne i neesecijalne ) Pa me zanima, je li svejedno da li se uzimaju proteini ili amonokiseline ?
      pa sam si sebi odgovorio...whey protein je sastavljen iz aminokiselina(raznoraznih-da ne nabrajam)....a aminokiselina moze biti jedna ili vise njih...e sad koje bi ti to pio aminokiseline u zamjeni za whey?

      Comment

      Working...
      X