Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzeo sam whey protein i kao da mi želudac gori, i imam probavne smetnje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzeo sam whey protein i kao da mi želudac gori, i imam probavne smetnje

    Zdravo idem u teretanu vec 6 mjeseci .. 16 mi je godina nemam nikakvih zdrastvenih problema pa sam se odlucio na whey Uzeo sam Od Wiedera Gold Whey Okus Vanilija..uzeo sam poslije treninga 30 grama 300 ml vode u roku od 2-3 sata Kao da mi je zeludac krenuo goriti i otisao sam piti dosta tekucine i Jeo ali opet poslije pola sata isto.. a ujuro losa probava stomak boli itd..a onda sam cuo da ima Whey Gold sa enzimima pa sam otisao uzeo Whey Gold optimum nutrition 100 %EGG ali opet isto samo sto mi zeludac ne gori al prelosa probava.. Prehrana mi je dobra sto vise vlakana za dobru stolicu .. i ostalog.. ali opet ne stima i zanima me jeli neko Pio Tablete Superior Amino 2222 od Optiumuma .. cuo sam da se od nekih tableta moze ostati sterilan i ta sranja..mada ljudi blebecu pa da pitam vas ovdje svaki odgovor mi je bitan Hvala!

  • #2
    Re: Whey Protein ,Aminokiseline

    nezz,tako je meni pak ujutro od zobenih,bilo,vjerojatno si previše uzo,smanji skroz mjericu,pa polako povečavaj

    Comment


    • #3
      Re: Whey Protein ,Aminokiseline

      Radio cak sam i 10 Grama Uzimao ! Opet me Isto Uhvati..Sada sam u potrazi za necim drugim.. mislio tablete amino samo da mogu poslije treninga netreba mi toliko puno suplemenata.. ali evo ne ide me a cuo da se od nekih tableta moze ostati Sterilan.. Ajmo Ljudi dajte odgovore )

      Comment


      • #4
        Re: Whey Protein ,Aminokiseline

        Ništa, poslaću ti moju adresu na PP, pa mi ih pošalji da ih ispitam...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Whey Protein ,Aminokiseline

          hah, Jaran mi Je Probao ovaj od Wiedera Sve Ok, i sada je probao i ovaj posto meni ne odgovara nesto i njemu nista.. Laktoza mi je Ok, a i pio sam ga sa vodom ne bi mi nista moglo biti u vezi nje.Neznam u cemu je problem u vezi wheya kod mene ..:S

          Comment


          • #6
            Re: Whey Protein ,Aminokiseline

            Jesi probao s mlijekom?

            Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • #7
              Re: Whey Protein ,Aminokiseline

              Jesam Probao Wieder.. samo sto mi odulji od ova 2 sata bude za 4 ..a li ujutro opet sve isto probava i ta sranja.A ovaj od optimuma Nisam Probao sa Mlijekom..
              Last edited by Mastif123; 09-10-13, 06:53.

              Comment


              • #8
                Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                šta sve ljudi neće zabrijati samo da bi whey stavili na crnu listu...provjeri još da ti nisu uši i nos počeli rasti...inače taj "požar" u tvom želucu nije od wheya i nećeš ostati sterilan..zato ne izmišljaj toplu vodu nego jedi,treniraj i šuti..

                Comment


                • #9
                  Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                  Ta sterilnost ti hoće nekada i od whey-a...ali to ne traje više od tjedan-dva. Nadasve ovisi o proizvođaču.


                  EDIT: To ti se pojavljuje samo kod najrenomiraniji proizvođača suplemenata (tipa optimum, myprotein, scitec, weider itd...), praktički svi osim te jedne tvrtke iz nekog malog zabačenog zaseoka na jugu Crne Gore sadrže te enzime koji pobijaju spermij.

                  A kako doći do tog famoznog crnogorskog proteina, eh sada, trebalo bi se javiti nekim dilerima kaj furaju te stvari prek grane, ali to je opasno. Zato, ako se ne misliš time pro baviti, ne bih ti preporučio te stvari. Ovak i onak se ispušeš čim prestaneš to koristiti.
                  Last edited by ScuderiaBull; 09-10-13, 12:12. Reason: Joj netko će me ubit :D
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                    Zajeban taj whey

                    Comment


                    • #11
                      Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                      Scunderia Hvala
                      Last edited by Mastif123; 09-10-13, 13:35.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                        Originally posted by Šjor Bepo View Post
                        šta sve ljudi neće zabrijati samo da bi whey stavili na crnu listu...provjeri još da ti nisu uši i nos počeli rasti...inače taj "požar" u tvom želucu nije od wheya i nećeš ostati sterilan..zato ne izmišljaj toplu vodu nego jedi,treniraj i šuti..
                        Hmm , ja samo kazem kako meni bude i ne izmisljam toplu vodu, Niti hocu da Whey stavim na crnu listu Puno Ljudi ga trosi ..
                        Last edited by Mastif123; 09-10-13, 13:37.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                          Originally posted by Mastif123 View Post
                          Scunderia Hvala
                          Mastif, nisi shvatio poantu. Sve ono gore je bila šala, ilitiga podhebavanje. Nemoj slučajno nešto takvo doslovno shvatiti.

                          Whey je faktički bezopasan dodatak prehrani koji možeš koristiti kada got. No očito ti iz nekog razloga ne štima probavi. Ti si valjda 1 u 1000.
                          Da li ti se to svaki puta događa, uzimaš li ga možda isključivo na prazan želudac? ili ne? (zna nekada nekome raditi probleme, ali vrlo vrlo rijetko). U nečem mora biti kvaka. Nemoj tak puno tekućine stavljat (za promjenu), stavi si 150ml na mjericu. I odmah nakon toga pojedi nešto čim dodjes doma. Nemoj očekivati da će ti whey sve to rijesiti i da stignes jesti vec poslije nekada, pred spavanje. Moraš jesti nakon treninga, obilato!
                          U svakom slučaju, i da dodješ do zaključka da whey ne možeš koristiti, nije ni bitno. Whey bi ti trebao biti možda 1 desetina ili 1/8 dnevnog unosa proteina, sve ostalo je hrana i nje se drži!
                          Last edited by ScuderiaBull; 09-10-13, 13:55.
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • #14
                            Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Mastif, nisi shvatio poantu. Sve ono gore je bila šala, ilitiga podhebavanje. Nemoj slučajno nešto takvo doslovno shvatiti.

                            Whey je faktički bezopasan dodatak prehrani koji možeš koristiti kada got. No očito ti iz nekog razloga ne štima probavi. Ti si valjda 1 u 1000.
                            Da li ti se to svaki puta događa, uzimaš li ga možda isključivo na prazan želudac? ili ne? (zna nekada nekome raditi probleme, ali vrlo vrlo rijetko). U nečem mora biti kvaka. Nemoj tak puno tekućine stavljat (za promjenu), stavi si 150ml na mjericu. I odmah nakon toga pojedi nešto čim dodjes doma. Nemoj očekivati da će ti whey sve to rijesiti i da stignes jesti vec poslije nekada, pred spavanje. Moraš jesti nakon treninga, obilato!
                            U svakom slučaju, i da dodješ do zaključka da whey ne možeš koristiti, nije ni bitno. Whey bi ti trebao biti možda 1 desetina ili 1/8 dnevnog unosa proteina, sve ostalo je hrana i nje se drži!
                            Hvala a znam Hrana toga se i drzim Jedem prije njega pa ga onda popijem ali eto mislio sam dodati taj dodatak..haha a ove zezancije ili podjebavanje.. briga me samo da mi je nac sto mi ne odgovara.. ali nema veze znas li Mozda Amino Serious 2222 Optimum Nutrition Tablete bil to mogao uzimati imal nuspojava ? i jos Jednom Hvala )
                            Last edited by Mastif123; 09-10-13, 14:34.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Whey Protein ,Aminokiseline

                              Originally posted by ScuderiaBull View Post
                              Mastif, nisi shvatio poantu. Sve ono gore je bila šala, ilitiga podhebavanje. Nemoj slučajno nešto takvo doslovno shvatiti.

                              Whey je faktički bezopasan dodatak prehrani koji možeš koristiti kada got. No očito ti iz nekog razloga ne štima probavi. Ti si valjda 1 u 1000.
                              Da li ti se to svaki puta događa, uzimaš li ga možda isključivo na prazan želudac? ili ne? (zna nekada nekome raditi probleme, ali vrlo vrlo rijetko). U nečem mora biti kvaka. Nemoj tak puno tekućine stavljat (za promjenu), stavi si 150ml na mjericu. I odmah nakon toga pojedi nešto čim dodjes doma. Nemoj očekivati da će ti whey sve to rijesiti i da stignes jesti vec poslije nekada, pred spavanje. Moraš jesti nakon treninga, obilato!
                              U svakom slučaju, i da dodješ do zaključka da whey ne možeš koristiti, nije ni bitno. Whey bi ti trebao biti možda 1 desetina ili 1/8 dnevnog unosa proteina, sve ostalo je hrana i nje se drži!
                              Zaboravio sam Napisati, Nisam probao manje Kolicine vode kao 150 Ml .. znam da sa probao 20 grama i opet me je isto ujutro..

                              Comment

                              Working...
                              X