Announcement

Collapse
No announcement yet.

PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

    Pozdrav momci
    Evo zanima me da li bi mi neko mogao reci ponesto vise o ovome proteinu jer se ne razumin u suplimentaciju :/

    Znaci zanima me da li je ovo dobar protein , i dalije uncikovit za piti ga poslije treninga , hvala

  • #2
    Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

    Heheh soyinu proteini su naspram onih wheyeva jeftini ali kakvi su i to je skupo i neisplativo osim ako si vegeterijanac... Uzmi fino whey ko sav normalan svijet

    Comment


    • #3
      Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

      a *****mu kad neman para i trazin neki bas jeftini protein a da valja

      Comment


      • #4
        Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

        Ovo nemoj druze

        Comment


        • #5
          Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

          Bruvy, tako sam i ja razmišljao i uzeo sam izolat soja proteina... Računam, po jedna merica dnevno, ne može da škodi, da ga hebeš, a povečaću ukupan unos proteina... Prepodne ujutru uz dručak whey, posle treninga isto whey, a u međuobroku soja izolat...

          Prošlo je dve sedmice i ja sam polako počeo da se mastim... Sve ono što sam skidao prethodnih meseci, ozbiljno sam doveo u pitanje...

          Na kraju sam ga rosuo u WC šolju...


          Pa ti sad vidi kako ćeš...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

            Nista onda necu to kupovat iovako iman body fat od 15-do 18 % kojeg bi triba skinit a jos sad da me to sranje za masti ma bizi ono ...

            Hvala na odgovoru

            Comment


            • #7
              Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

              Originally posted by Dača View Post
              Bruvy, tako sam i ja razmišljao i uzeo sam izolat soja proteina... Računam, po jedna merica dnevno, ne može da škodi, da ga hebeš, a povečaću ukupan unos proteina... Prepodne ujutru uz dručak whey, posle treninga isto whey, a u međuobroku soja izolat...

              Prošlo je dve sedmice i ja sam polako počeo da se mastim... Sve ono što sam skidao prethodnih meseci, ozbiljno sam doveo u pitanje...

              Na kraju sam ga rosuo u WC šolju...


              Pa ti sad vidi kako ćeš...
              Pa nemoguće da si se udebljo samo od toga. Valjda si i nešto drugo jeo...

              Comment


              • #8
                Re: PRO-10 SOY PROTEIN ISOLATE Natural, 1000g

                Originally posted by Matej1996 View Post
                Pa nemoguće da si se udebljo samo od toga. Valjda si i nešto drugo jeo...
                Pa dobro, malo sam se opustio i što se hrane tiče, ali to sam radio i ranije, pa mi se salo nije vraćalo jer sam sve to izgoreo na žestokim treninzima...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment

                Working...
                X