Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sci-muscle The Beef

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sci-muscle The Beef

    Pozdrav, kupio sam u petak ovaj proizvod i cini se ok. Nisam pocetnik al posto sam novi na forumu (inace onaj stari Ando) nemogu otvarat ovu temu na drugom podforumu. Zanima me vase misljenje i da li mozda itko zna kolika bi mogla bit koncentracija kreatina u tom proizvodu (pise 20 puta veca nego u stejku govedem hah...a koliko je to onda) ? Sve o doticnom suplementu ima na Shopu. Usput okus je dobar

  • #2
    Re: Sci-muscle The Beef

    Goveđi steak ima oko 5 g kreatina na cca 1.1 kg sirovog.

    Comment


    • #3
      Re: Sci-muscle The Beef

      onda bi ovo moglo bit ok kolikotoliko

      Comment


      • #4
        Re: Sci-muscle The Beef

        nitko nema iskustva sa ovime proteinom?

        Comment


        • #5
          Re: Sci-muscle The Beef

          pa sta ti ocekujes od njeg-a , nije to nista specijalno, neces od njega bit ni Coleman ni Lazar da se razumijemo, ovo ti je kao neki meal replacement, al evo citam rijeci hvale na officialnoj stranici vise nego ovi iz muscletecha proizvode

          a sto se tice sastava,

          uporedio sam ga sa myprotein impact wheyom, drasticno slabiji aminokiselinski profil ima,
          i nevidim nigdje na sci muscleovoj stranici u vezi kreatina,al to je sigurno koji gram kao i u mesu,nista specijalno, i dodatno ima u njemu glutamina i bcaa al po servingu to je samo 1 gr , sto je isto jako sitno,
          tako da ako si ga skuplje platio od bilo kojeg whey proteina(a jesi sigurno jer preskup je na oficialnoj stranici da ne pricam dalje onda), neisplativa investicija po meni,

          the-beef-supplement-facts.gif
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Sci-muscle The Beef

            neeee ocekujem da cu bit ko kay green
            znam da je isplativiji whey al cuj htio sam probati (455kn) 1,8kg
            ali to je sve sto sam ocekivo, da mi netko da svoje misljenje.

            al u svakom slucaju smece nije a?

            u biti sam i htio da bude ko zamjenski obrok tako da navecer kad i treniram (kod kuce) umjesto sendvulja s majonezom i pol litre cedkasa za veceru maznem shake i pojedem nesto voca


            usput, drago mi je da nema dodatnog creatina jer je vise govdina kao "prirodni" izvor kreatina...
            npr u carnevaru (mislim da se tako pise) kojeg koristi kay green imam dodatni kreatin a reklamira se kao da je to sve samo iz govedine. mora da je govedo bilo na monohidratu od ranih dana
            Last edited by Pendulum; 13-11-13, 16:19.

            Comment


            • #7
              Re: Sci-muscle The Beef

              nije smece, daleko od tog, bolje je nego ti sendvici,mozes i ujutro i posle treninga uzimati,

              al opet kazem 5 kg impacta ti je daleko bolja opcija , pa bombardovat se 4-5 x dnevno wheyom

              i sledeci put pametnije s novcima
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Sci-muscle The Beef

                Bila je nedavno placa pa
                Pendulum je samo bio dok nisam ponovo aktiviro ovaj profil

                Comment

                Working...
                X