Announcement

Collapse
No announcement yet.

Activlab machine man burner

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Activlab machine man burner

    Pozz svima,

    htio bih uzeti ovaj ACTIVLAB MACHINE MAN BURNER f-burner, pa me zanima da li je neko vec koristio ima li lsicnih iskustava kako djeliuje i sl.. Takodje ako moze neko da napise sta bi' mogao jos uzeeti uz ovo za mrsanje, nabacio sam par kg viska pa gledam da ih skinem do ljeeta trenutna kilaza 93kg- cilj 80 kg za 5 mjeseci . Trening 3/1 svaki 2 dan preskakanje uzeta 1h poslije teretane + dijeta.

    Unaprijed Hvala.

  • #2
    Re: Activlab machine man burner

    kao i svi fat burneri - bacanje novaca. sredi si prehranu, prije cardia mozes popiti crnu kavu, pij zeleni caj (iz rinfuze, a ne u vrecicama) i to je to. ali ponavljam - prvo sredi prehranu i radi cardio.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Activlab machine man burner

      dobar je sagorjevac koristio sam ga ja licno....Neka je "srednja klasa" ima i boljih i jacih fatburnera....ali opet je pitanje da li ti treba sada u tom stanju neki jaci fatburner...Neces pogrijesiti ako ga uzmes...Ja sam bio zadovoljan..ima kofeina u sebi ja mislim na 4 kapsule oko 200mg ..Uglavnom 4 kaps minimum neki....

      Comment


      • #4
        Re: Activlab machine man burner

        Originally posted by damko View Post
        dobar je sagorjevac koristio sam ga ja licno....Neka je "srednja klasa" ima i boljih i jacih fatburnera....ali opet je pitanje da li ti treba sada u tom stanju neki jaci fatburner...Neces pogrijesiti ako ga uzmes...Ja sam bio zadovoljan..ima kofeina u sebi ja mislim na 4 kapsule oko 200mg ..Uglavnom 4 kaps minimum neki....

        jesi uzmi jos sta uz fat burner il si samo njega pio ?

        Da li bi mogao uzeti jos Amino ON 2222? pa piti u kombinaciji sa fburnerom?

        Comment


        • #5
          Re: Activlab machine man burner

          Originally posted by Dzo View Post
          jesi uzmi jos sta uz fat burner il si samo njega pio ?

          Da li bi mogao uzeti jos Amino ON 2222? pa piti u kombinaciji sa fburnerom?
          naravno da bi...
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: Activlab machine man burner

            Originally posted by Dzo View Post
            jesi uzmi jos sta uz fat burner il si samo njega pio ?

            Da li bi mogao uzeti jos Amino ON 2222? pa piti u kombinaciji sa fburnerom?
            pre treninga sam sa ovim fatburnerom uzimao i bcaa...predpostavljam da su ti ovo neke aminokiseline..slobodno mozes kao sto rece dominik11...i gledaj da uneses makar 10gr tih aminokiselina..

            Comment


            • #7
              Re: Activlab machine man burner

              ja ih 15g(bcaa mislim) +one sta su u wheyu
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment

              Working...
              X