Announcement

Collapse
No announcement yet.

pwm s deksom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: pwm s deksom

    ja uzmem 30 g maltodekstrin plus protein.. jel to uredu?

    Comment


    • #32
      Re: pwm s deksom

      Je uredu je. Al ako vec imas maltodextrin, dextroza je skroz jeftina pa mozes kombinirat. 10 grama dex + 10, 15 grama maltodextrin + protein ako ti je cilj masa.

      Comment


      • #33
        Re: pwm s deksom

        da vjerojatno cu takoo.
        i sad cu poccet uzimat kreatin u pwm, i necu radit fazu punjenja vec cu nakon svakog treninga uzet po 5 grama kreatina., pa me zanima jel bi trebo radit pauzu izmedu uzimanja ako da kada?

        Comment


        • #34
          Re: pwm s deksom

          ako imas novaca tako ja pijen(kada imam,a to je rijetko) 10gr glutamina 5 gr bcaa mirica i pol wheya jusna zlica dex

          Comment


          • #35
            Re: pwm s deksom

            Originally posted by kl4 View Post
            da vjerojatno cu takoo.
            i sad cu poccet uzimat kreatin u pwm, i necu radit fazu punjenja vec cu nakon svakog treninga uzet po 5 grama kreatina., pa me zanima jel bi trebo radit pauzu izmedu uzimanja ako da kada?
            Netreba ti nikakva pauza ako uzimas samo 5 grama. Uzmi u pwm 5 grama kad treniras, kad ne treniras uzmi kad god hoces. Cak nije ni bitno da ga uzimas u pwm, uzmi kad god ti pase tih 5 grama tokom dana, bitno da tijelo povecava zalihe.

            Comment


            • #36
              Re: pwm s deksom

              ok hvala na pomoci

              Comment


              • #37
                Re: pwm s deksom

                Sad mi je reko jedan decko da posto imam 14 godina ne pijem kreatin jer ga moje tijelo vec i samo proizvodi pa ako ga pocnem piti ono ce ga nakon nekog vremena prestati proizvoditi, moze pomoc?


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • #38
                  Re: pwm s deksom

                  Originally posted by kl4 View Post
                  Sad mi je reko jedan decko da posto imam 14 godina ne pijem kreatin jer ga moje tijelo vec i samo proizvodi pa ako ga pocnem piti ono ce ga nakon nekog vremena prestati proizvoditi, moze pomoc?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  el taj jedan decko zna od cega tijelo proizvodi kreatin???
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #39
                    Re: pwm s deksom

                    Nemam pojma jel tna sl uglavnom jel bi ja to smio pitii?


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • #40
                      Re: pwm s deksom

                      smijes...samo ne zaboravi piti puno vode. Kreatin navlaci vodu u misic (ne ocekuj bas da se to dogodi preko noci), tako da pijes puno vode da ne bi dehidrirao

                      Comment


                      • #41
                        Re: pwm s deksom

                        sta ce ti kreatin s 14 godina dajte malo ozbiljnosti potpuno nepotrebno okani se toga jos najmanje 2 godine vjezbaj bez suplementacije...i onda pocnikreatin i proteine i sta vec hoces sad ti ne treba

                        Comment


                        • #42
                          Re: pwm s deksom

                          Originally posted by Armani View Post
                          sta ce ti kreatin s 14 godina dajte malo ozbiljnosti potpuno nepotrebno okani se toga jos najmanje 2 godine vjezbaj bez suplementacije...i onda pocnikreatin i proteine i sta vec hoces sad ti ne treba
                          slazem se stobom u potpunosti. Ali ako je vec odlucio da to pije , da moze reci da pije kreatin ekipi, nek zna da pije vode da ne dehidrira. Osobno sam takodjer misljenja da sa 14 godina njegovi hormoni tako lupaju da tu nema kreatina a niti boce koja bi to mogla nadomjestiti. No 100 ljudi 100 cudi

                          Comment

                          Working...
                          X