Announcement

Collapse
No announcement yet.

posni sir poslije treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • posni sir poslije treninga

    dali je dobro pojesti posni sir poslje treninga 250g jer nepijem nikakve whey i suplimente cisto prirodno, i naravno jos kroz cijeli dan unos proteina kroz meso posni i ribu??

  • #2
    Re: posni sir poslje treninga



    Nisi baš morao da otvoriš temu... Mogao si to pitati u CHAT-u...

    Posni sir ti je najbolji za večeru ili pre spavanja, zato štosadrži kazein koji je spororazgradivi protein...

    Ali ako nemaš ništa drugo od belančevina posle treninga, onda je bolje posni sir nego ništa...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: posni sir poslje treninga

      pa neznam sta jer whey nepijem dali pileca prsa ili jaja ili riba mozda sto prije dode u krv??

      Comment


      • #4
        Re: posni sir poslje treninga

        najbolje sto brze proteine...stoga sir ne ...ako vec nemos ili neces whey proteine onda gledaj piletina, riba...neko meso sa malo ugljikohidrata...koliko ovisi na kojem si programu to jest dal definicija ili masa...ako si na nekoj keto dijeti onda nista ...previse faktora tu u igri ima ...uglavnom sir poslije treninga probaj izbjegavati ...barem ja tako mislim

        Comment


        • #5
          Re: posni sir poslje treninga

          Meh... razlika u brzini probave posnog sira, mesa, jaja, ribe ili wheya je jako mala. Nećeš fulati s posnim. Ono neko školsko pravilo je da je posni spor izvor proteina jer ima kazeina, ali ako ti se jede posni, slobodno jedi posni jer tih par postotaka što je sporiji doista ne predstavlja ništa.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: posni sir poslje treninga

            najzgodnije ti je bjelanjaca spremit u posudu skuhanih bar 7-8 komada i bananu i jabuku jednu uz to pojesti radi boljeg apetita u svlacionici dok se raspremas :P
            i onda jednu sumecu tabletu magnezij kalcij da se to bolje vari i to je to jeftin i ok obrok


            i na svaku temu pises o posnom siru,
            posni sir je ocigledno hrana tvoje mladosti
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: posni sir poslje treninga

              Originally posted by SemaMare View Post
              najzgodnije ti je bjelanjaca spremit u posudu skuhanih bar 7-8 komada i bananu i jabuku jednu uz to pojesti radi boljeg apetita u svlacionici dok se raspremas :P
              i onda jednu sumecu tabletu magnezij kalcij da se to bolje vari i to je to jeftin i ok obrok


              i na svaku temu pises o posnom siru,
              posni sir je ocigledno hrana tvoje mladosti
              hehe i ja trosim puno posnog jeftino nabavljam pa to bude onda mi glavni izvor P

              Comment

              Working...
              X