Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crazy Pre-workout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crazy Pre-workout

    Pozdrav svima, zanima me da li je neko probao ovaj proizvod i kakvi su mu utisci i dali je vrijedi uopšte davati pare za njega. On je jeftiniji od ostalih ali pitanje je da li "radi"? Cijena mu je oko 40 KM za 37 doza
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...93493526_n.jpg
    "Some people dream of succes while others wake up and work hard for it!"
    "Champions have to have the skill and the will. But the will must be stronger than the skill."
    Muhammad Ali
    "When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"
    "The man who moves a mountain begins by carrying away small stones." - Confucius

  • #2
    Re: Crazy Pre-workout

    Ne znam sta ocekujes?! Koji je sastav

    Comment


    • #3
      Re: Crazy Pre-workout

      Takođe i mene zanima da li je neko ovo koristio?

      Comment


      • #4
        Re: Crazy Pre-workout

        Lijepo je Viper rekao, što vi očekujete od ovoga? Da ćete imati više snage, veću izdržljivost ili koncentraciju? Hoćete, dok se tijelo ne navikne na to što je vrlo brzo.
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #5
          Re: Crazy Pre-workout

          http://www.elitnutrition.com/proizvo...gr-detail.html Nisam nigdje našao koliko čega tacno ima. a ja treniram navečer i budem umoran više psihički i tražim nešto da me malo "prodrma" i "probudi". i Ovdje sam nešto našao http://www.bodyenfitshop.nl/workouts...review/?page=3
          Last edited by Nedzad; 25-01-14, 12:08.
          "Some people dream of succes while others wake up and work hard for it!"
          "Champions have to have the skill and the will. But the will must be stronger than the skill."
          Muhammad Ali
          "When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"
          "The man who moves a mountain begins by carrying away small stones." - Confucius

          Comment


          • #6
            Re: Crazy Pre-workout

            od svih pre-work proizvoda najvise hvale je dobio Olimpov Redweiler...gotovo da nema nezadovoljnjih korisnika..ja koji sam duboko razocaran u sve pre-workout proizvode cekam da skupim novca da uzmem to..pa cemo vidit napisat cu kratki osvrt

            Comment


            • #7
              Re: Crazy Pre-workout

              Originally posted by Nedzad View Post
              http://www.elitnutrition.com/proizvo...gr-detail.html Nisam nigdje našao koliko čega tacno ima. a ja treniram navečer i budem umoran više psihički i tražim nešto da me malo "prodrma" i "probudi". i Ovdje sam nešto našao http://www.bodyenfitshop.nl/workouts...review/?page=3
              zato sto svi ti proizvodi sadrze sve one stvari koje pise da imaju u tragovima....malo jako...tipa citrulline se pije 7-9g prije treninga,a on ima recimo 1g,ali glavno da napise da uopce ga ima.....pa samo napisu sadrzaj,ali ne i kolicinu
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #8
                Re: Crazy Pre-workout

                motivacija je u glavi , i u Efedrin+kofein

                ovo ostalo smjesno sve je, dzaba bacanje novca, bolje je jos koju mjericu proteinza il gutamina dodat u toku dana pojacat umjesto toga
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Crazy Pre-workout

                  Originally posted by Armani View Post
                  od svih pre-work proizvoda najvise hvale je dobio Olimpov Redweiler...gotovo da nema nezadovoljnjih korisnika..ja koji sam duboko razocaran u sve pre-workout proizvode cekam da skupim novca da uzmem to..pa cemo vidit napisat cu kratki osvrt
                  od svih nezadovoljnih korisnika ovog redweilera znam samo one koji su zavrsili u bolnici

                  a i od njih 50% se vrati opet redweileru
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Crazy Pre-workout

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    od svih nezadovoljnih korisnika ovog redweilera znam samo one koji su zavrsili u bolnici

                    a i od njih 50% se vrati opet redweileru
                    sandi je rekao svoje....tako da ne "nezadovoljenih" korisnika
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: Crazy Pre-workout

                      Originally posted by SemaMare View Post
                      motivacija je u glavi , i u Efedrin+kofein

                      ovo ostalo smjesno sve je, dzaba bacanje novca, bolje je jos koju mjericu proteinza il gutamina dodat u toku dana pojacat umjesto toga
                      Da. jedino uzeti preworokout radi zastite katabolizma tipa glavnih sastojaka bcaa, glutamin vise nego radi kicka. Kick odlican sa efedrinom

                      Comment


                      • #12
                        Re: Crazy Pre-workout

                        ne mislim na Sandijevu stranicu.nego jednu drugu al nesmijem tu pisat isto tako taj koi je zavrsio u bolnici bio je alergican na određeni sastojak..i nemoj te sarkasticne fore,covjek je pitao a ti se praviš pametan

                        Comment


                        • #13
                          Re: Crazy Pre-workout

                          ne pratim ja tog sandija ja govorim za teretanase koje licno poznajem
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #14
                            Re: Crazy Pre-workout

                            Originally posted by Armani View Post
                            ne mislim na Sandijevu stranicu.nego jednu drugu al nesmijem tu pisat isto tako taj koi je zavrsio u bolnici bio je alergican na određeni sastojak..i nemoj te sarkasticne fore,covjek je pitao a ti se praviš pametan
                            e sad ko se pravi pametan....3plez ili ja?? ako mislis na mene onda se ne pravim...ja jesam
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #15
                              Re: Crazy Pre-workout

                              mislil san na triple-a ali nista lose pod time haha..sad frend i ja uzeli popola taj redweiler pa cemo vidit

                              Comment

                              Working...
                              X